Poszukuje programu graficznego PLIS HELP

Witam Serdecznie Wszystkich Czytających !

Poszukuje programu w którym zostało to zdjęcie zrobione (nazwa, link, itp).

Lub podobny program w którym da sie coś takiego zrobić (duża ilość efektów, gotowych szablonów).

Z góry WIELKIE THX za pomoc :smiley: !!

Pozdrawiam i Wesołego Alleluja :smiley:

post-15060-13856533941373_thumb.jpg

To tak najpierw musisz umiec obsługiwac takie programy żeby wyszedł Ci taki efekt :stuck_out_tongue:

Najprawdopodobniej jest to robione albo Photoshop’em, Gimpem lub Paint NET’em :stuck_out_tongue:

Pozrawiam i życzę Wesołych Świąt!

Potrafię obsługiwać tego typu programy zapewniam. Jednakże poszukuje właśnie programu dosyć zaawansowanego dla niewymagającego użytkownika. Załącznik jest szablonem do którego wstawia się 5-ć zdjęć i po robocie :slight_smile: =D>

Właśnie o taki programik mi chodzi :smiley:

(zdjęcie wykonał znajomy i wstawił na neta, a jest laikiem w takich programach typu Corel czy Photoshop - niestety wyjechał, bo tak nie zawracałbym wam głowe) !!

Jeśli ktoś zna ten program w którym zostało to zrobione prosiłbym napisać.

Podobne programy tego typu jak najbardziej mile widziane :wink:

Dzięki za wszystkie posty i “szczekam” dalej na wasze odpowiedzi :smiley:

pozdro all…

wottson, Łukasz14 już Ci powiedział jakimi programami można to zrobić. Oczywiście lista jest dużo dłuższa, ale wymienianie wszystkich do niczego nie prowadzi…

Natomiast jeśli znałbyś się troszkę na obsłudze programów graficznych, to zrobienie tego typu “ramki” do zdjęć nie byłoby dla Ciebie żadnym problemem, a program nie ma tu żadnego znaczenia bo można to zrobić praktycznie każdym umożliwiającym pracę na warstwach.

Kiedyś się bawiłem w takich programach i to mogło być wykonane w Funphotor :slight_smile:

Programu szukałem nie dla mnie tylko dla znajomej , ale znalazłem coś podobnego.

OK Wielkie Dzięki Za Pomoc =D>

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie :smiley: !!