Poszukuję programu, jest taki? Wejdz prosze :D

Czy istnieje taki program, że wkładam płytę do cd-room i nagrywa mi się to co robię na pulpicie itp. później na tej włożonej płycie jest wszystko to co robiłem na kompie. Jest taki program?

Chce sobie nagrać moją grę w Call of Duty: Modern Warfare 2. Gra działa na minimalnych wymaganiach, na sprzęcie: 1.61 ghz, 512 ram, Nvidia GeForce 6600 128 mb. Dlatego nagrywanie programami typu CamStudio odpada, bo będą straszne lagi. Chodzi mi też o dobrą jakość filmu.

Znacie taki program? :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-p … ows,9.html

Wybacz, trochę mnie nie zrozumiałeś. :slight_smile:

Przeczytaj wszystko co napisałem i może wtedy uda Ci się mi pomóc. Będę wdzięczny.

Eee…? Ten pomysł nie ma sensu. Jest nielogiczny, miałbyś jeszcze większe lagi. Chodzi ci o to, żeby film z MW2 automatycznie nagrywał ci się na płytę? Wyjdzie na to samo, co nagrywanie Frapsem - oprócz przetwarzania grafiki komputer musi zapisywać na dysku film z gry, a wg twojego pomysłu jeszcze nagrywać na płytę.

film nagrany frapsem na okropna jakosc

Witaj.

To co chcesz zrealizujesz nagrywając pulpit kamerą cyfrową :wink:

dsv1337 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.