Poszukuje Programu Który Pokazuje Czas Pracy Komputera

Cześć,

Poszukuje małego programu który pokazuje czas pracy komputera w godzinach - minutach i sekundach. Najlepiej takiego do AUTOSTARTU :slight_smile: . Jak znacje taki program proszę o informacje na Forum.

Jest taki programik Kalendarz XP, ma on wiele bajerków a jednym z nich jest właśnie pokazany czas włączonego kompa :wink:

Sniko , zapoznałem się z tym programem Kalendarz XP mi by się tylko przydał czas włączonego komputera, pozostałe funkcje są mi zbyteczne.

lap Windows Uptime Tool

http://www.sendspace.com/file/el6c6m

znalazlem go w autopatcher`ze :wink:

pokazuje wszystko co potrzeba;]

No cze!!

Ja widzę dwa rozwiązania:

@ program Windows Update 1.6 - świetny, startuje z systemem, tworzy logi i pokazuje aktualny czas i statystyki. Niestety nie udało mi się go znaleźć w necie (a jako że jest darmowy), prześlę Ci go na pocztę,

@ program Everest Home Edition - w zakładce System Operacyjny w polu Bieżąca Sesja pokazuje czas pracy Windows. A dodatkowo pokazuje wiele przydatnych info o kompie!! Znajdziesz go tutaj http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

Ale wybór należy do Ciebie! !!

Pozdrawiam!!

Dimatheus

mozna jeszcze sobie zainstalowac Yahoo Widget Engine (darmowe) i pobrac jakis widget ktory bedzie pokazywal czas uruchomienia kompa (min mialem to w widgecie o nazwie Sys_Monitor).

http://www.idg.pl/ftp/pc_11920/OM…Counter.2.6.pl.html to cie powinno zadowolić

jeśli masz Windows XP to w Trayu powinienieś mieć połączenie sieciowe (takie dwa monitorki migające od czasu do czasu, klikasz na nie i masz czas podany w g:m:s)

Wielkie dzięki za propozycje programów i pomoc. Napewno coś wybiore… najbardziej mi odpowiada OM Counter 2.6 Pl.

Również polecam OM- Counter 2.6 i do tego freeware i po polsku. Dużo danych statystycznych :slight_smile:

Jak chcesz zobaczyć oskiedy jest włączocy komouter

dajesz Alt + Ctrl + Delete i pisze ci tam, że masz

połaczenia jako ble ble i godzina rozpoczęcia pracy

kompa :wink:

Jeśli ktoś lubi dużo szczegółowych danych statystycznych dotyczących własnego komputera to Ctrl+Alt+Delete nie wystarczy! Zdecydowanie polecam OM- Counter 2.6 PL!

Kalendarz XP jest fajny ma dużo fajnych funkcji :slight_smile: i radio i licznik ściagania i wysyłania danych fajny programik polecam :!:

Miałem kiedyś zainstalowany Kalendarz XP, gdy nie miałem podłączenia do internetu. Jego główną wadą - pomimo wielu fajnych funkcji - jest to, że zaraz po podłączeniu do internetu wyświetla reklamy, które paraliżują pracę na komputerze. Jeśli ktoś chce mierzyć tylko czas pracy komputera to polecam OM-Conuter 2.6 pl - polski program monitorujący czas pracy systemu i sprawdzający stabilność jego działania. OM-Counter pozwala na sprawdzenie kiedy (jak długo itp.) ktoś używał komputera. Oczywiście programu można używać dowolnie długo za darmo.