Poszukuje programu lub kogoś . Problem z hasłem na gg!

Mam założone hasło i siostra z bratemzawsze wiedzą jakie jest hasło nawet raz miałem 20 literowie i tak wiedzieli jest program lub coś trzeba przestawić zeby nie wiedzieli hasła :slight_smile: Nie znają też hasła na emeil to na poczte nie umią wchodzić :slight_smile: Bardzo prosze o program lub rady na forum . :mrgreen:

niezapisuj hasła w programie :stuck_out_tongue:

a wtedy niewejdą już na twoje GYGY :stuck_out_tongue:

Wchodzisz w gadu-gadu => ustawienia => użytkownik => masz po prawej stronie coś takiego jak pamiętaj hasło => odznacz tą opcję oraz usuń hasło.

Teraz zmień swoje obecne hasło i już nikt nie powinien Ci się zalogować na konto.

Z jakiego windowsa korzystacie i czy macie osobne konta w systemie ( nie chodzi mi o osobne konta w gg lecz w windowsie)?

Pewnie sprawdzają hasło programem GG Password.

W folderze użytkownika GG jest plik config.dat , w którym zamieszczon jest numer i hasło GG 8)

Proponowałbym zastosować sposób, który podał aju , bądź ukryć ten plik :?

A może masz zainstalowany program do zapisywania nacisniętych klawiszy i

robienia zrzutów ekranu w tym czasie ?? Tzw . Keylogger

Keylogger

wykrywanie Keyloggerów

Phylby raczej nie gdyż w takim przypadku znali by również hasła na pocztę.

Ale dla pewności wklej loga hijackthis

A może i znają ale do szczęscia im to nie potrzebne . A może wchodzą ale nic nie zmieniają ??

Mam jeszcze jeden pomysł .

adriansk1 ******************

____

zedytowano

boczi

Czy ja wiem czy takie porady na tym forum ;]

No ale nic - w dobrej wierze ;]

Może tak być.

Polecam jednak zmienić najpierw hasło w gg i usunąć zapamiętywanie.

Jeśli nie będą znać hasła to wszystko w porządku i widać że korzystali z odczytu pliku config.dat

a nie lepiej, gdybyś zmienił komunikator? Są alternatywy dla GG (np. Konnekt, AQQ), przez które pogadasz z użytkownikami GG, ale bez reklam, z mniejszym obciążeniem systemu i bezpiecznym hasłem! W GG bez żadnych programów można wejść na inny profil, w w/w programach już nie.

A moze mają dostęp do twojego maila??? Wtedy prosta droga.

Chyba nie o adres i hasło e-mail chodzi :?

adriansk1 proszę zmienić tytuł na konkretny