Poszukuję programu: maszyny perkusyjnej

Poszukuję programu z rodzaju “drum machine” ale nie do tworzenia sampli techno, trance czy innych ale bardziej ukierunkowanego na tworzenie sampli rockowo metalowych [czegoś co zawierać będzie np. próbki z perkusji TAMA (!), PAISTE, ZINOLDJAN a nie zestawów typu “909 drum set machine”] …

Wszelkie odkrycia z tego zakresu mile widziane :lol:

z góry thx :slight_smile:

ciekawa koncepcja… Niestety z tego co wiem nie istnieje dedykowany drum machine do rocka. Proponuję nastepującą akcję - jakis zestaw sampli perk. ( mozna spotkać tamkę ) plus sampler programowy np. kontakt. Na płytach z samplami zreszta zwykle dodaja wlasnie darmowy kontakt a raczej jego uproszczony engine - z tego zlorzysz bardzo fajna sekcje Zreszta - kto uzywa drum machine do rocka nad tym panie kolego to trzeba sie nameczyc…

Jest z jednych programów eJaY … 17.90 kosztuje ok. z tego Co wiem …

Właściwie to chodzi o coś znacznie cięższego od rocka … i od metalu … grind. A tam często używają maszyn perkusyjnych, tyle że sprzętowych [hardware typu AKAI lub obecnie właśnie TAMY].

Znalazłem w miarę dobry program [Percussion Studio] który radzi sobie całkiem nieźle, tyle że ma dość niewygodny schemat zapisu … i shareware.