Poszukuje programu, nie znam nazwy

Witam … Jak napisałam w tytule poszukuję programu , którego nazwy nie znam … Mam nadzieję , że ktoś pomoże mi w odnalezieniu nazwy lub samego programu , może nawet znajduje się on gdzieś na portalu a ja nie mogę go znaleźć … Mianowicie jest to program za pomocą którego można “udekorować” swój pulpit , dodać różne elementy świąteczne np. kolorowe , migające lampki dookoła , halloweenowe dynie , itp. Może wie ktoś jaki to program lub gdzie go znaleźć . Byłabym bardzo wdzięczna , gdyż bardzo zależy mi na tym programie . Miałam go kilka lat temu i niestety , nie pamiętam nazwy . :frowning: Z góry dzięki za pomoc .

Witam.Christmas lights,migające światełka wokół pulpitu http://www.robrob8.com/seasonal/christmas_lights.htm

Niektóre Antywirusy wykrywają w tym pliku Joke,moim zdaniem nieszkodliwy.Używam go ok.10 lat

chodziło mi dokładnie o to , ale cały program ze wszystkimi tymi efektami … no i jak to teraz wyłączyć ?? :smiley:

Kołó zegara w trayu masz ikonkę ,kliknij na nią lewym przyciskiem myszy.

dzieki … a co z tym programem ?? wiesz cos na ten temat ??

Wiem,miałem go.Wymaga konfiguracji i nie testowałem go antywirusem.Znalazłem w google…pod hasłem chyba Xlight’s.Pozdrawiam.

dziekuje bardzo, pozdrawiam i zycze milej nocy

Dodane 30.12.2011 (Pt) 1:19

niestety ale ja nie moge znalezc :frowning: