Poszukuję programu (płatnego lub darmowego) do raportowania

Witam,

Piszę swój pierwszy post, ale forum znam i czytam od dłuższego czasu. Pozdrawiam zatem wszystkich.

Poszukuję programu do raportowania frekwencji. Trudno jest mi sprecyzować jaki jest mechanizm, ale napiszę w skrócie jak ma to wyglądać.

Pracuję w firmie, która sprzedaje różne foldery i ulotki reklamowe (nie takie jak na ulicy ;). Pod koniec każdego tygodnia dostaję raport w Excelu ile ulotek zostało wzięte przez klientów - to męczący sposób.

Jeden raport jeden sklep, więc jest tego dużo.

Czy jest taka możliwość by sklepy same mogły uzupełniać frekwencję za pomocą jakiegoś programu dostępnego w internecie?

Próbowałem zrobić to w google arkusze. Niestety nie da się zrobić tego tak by w jednym wierszy wpisywały się kolejne tygodnie - tworzą się kolejne pod spodem. Czyli jeden sklep ma kilka wierszy, a ja chciałbym jeden i wpisy obok tygodniami.

W google jest tak:

Sklep ----- 1 tydzień ----- 2 tydzień

Euro ------------34

Euro --------------------------- 45

Chciałbym tak:

Sklep ----- 1 tydzień ----- 2 tydzień

Euro ------------ 34 ------------ 45

Zależy mi na takim zapisie by sklepy nie mogły zapisywać się w kolejnych wierszach, za to mogły uzupełniać istniejący wiersz.

Nie jestem informatykiem, pewnie da się to zrobić jakoś w html’u (mamy stronę), ale wolałbym jakieś gotowe narzędzia ankitopodobne w internecie.

Czy jest na to jakieś remedium?

Pozdrawiam

Nie lepiej napisać coś takiego ? Można zrobić to w php/asp.net, ew c#, c++ i program który dostaje każdy sklep. Dajesz jakiś login hasło w cronie skrypt dodający kolejną kolumnę co tydzień a na stronie logowanie + jedno okienko dodające liczbę w ostatniej kolumnie :slight_smile:

Jak już wspomniałem nie mam zdolności programisty. Szukam raczej gotowego oprogramowania typu: login, hasło, wypełnij tabelkę.

Jest coś takiego?

Czy sklepy używają jakiegoś programu fakturującego? Mają osobne bazy czy jedną centralną?

Czasem można coś wykorzystać z takiego softu do własnych potrzeb.