Poszukuję programu upodobniającego Vistę do Win 7

_ Witam wszystkich _ :smiley:

Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy zechcieliby mi pomóc Tak jak w temacie poszukuję programu upodobniającego Vistę do Windows Seven. W Internecie znalazłem dosyć dużo takich programów, lecz to wszystko jest na Win XP. A ja chciałbym na Vistę. Najlepiej byłoby gdyby to była paczka instalacyjna. Bo na podmienianiu plików za bardzo się nie znam i jest to czasochłonne.

_ Pozdrawiam Wojtek _ :slight_smile:

Czy już ktoś wie jak wygląda Windows 7?

Trzymaj, pamiętaj, że instalujesz na własne ryzyko.

Z tym to jeszcze za wcześnie :wink:

To był złośliwy żarcik w stronę Wojtka. Wojtek nie wiadomo jak będzie wyglądał 7. Pewnie tylko lekko zmieniony theme z Visty, ale szczegółów na razie chyba nikt nie zna (łącznie z twórcami).

Nikt nie wie jak wygląda windows 7 :expressionless: , ale możesz viste upodobnić do Leoparda http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2684&Vista+OS+X+4.0 :slight_smile:

_ Witam Wszystkich _ :smiley:

Długo zwlekałem z odezwaniem się. Ale chciałem przetestować programy znajdujące pod wskazanym linkiem przez “Rożek” I pierwsza moja uwaga! to taka iż ta strona zawiera szkodliwy kod. Niemniej jednak chciałbym Mu bardzo podziękować za wskazanie tego linku, bo On jako jedyny to uczynił. Wiadomo, iż w sieci roi się od takich rzeczy i nawet najlepsze zabezpieczenie komputera nie uchroni nas od niebezpieczeństw, które czyhają na nas w Internecie. Muszę Ci napisać “Rożek” iż niebezpieczeństwa nie ma w instalowaniu tego typu programów ponieważ nie ingerują w system, są to małe programiki, które niby emitują Windows Sewen, ale nie stwarzają problemów ze stabilizacją programów i Systemu. Kolejna sprawa to taka, ażeby uruchomić te programiki w Windows Vista to trzeba uruchomić je z “prawami administratora” i “zgodnością z Windows XP Service Pack“. slawex1983 napisał, iż nikt nie wie jak wygląda Windows Sewen łącznie z twórcami projektu i tu muszę się w tym z Nim z tym zgodzić. Ponieważ System jest ciągle rozwijany o nowe możliwości.

P.S. Jednak tak jak napisał “Rożek” Instalujcie to na własne ryzyko. Ponieważ pojawiły się umie oznaki ze stabilnością Systemu. Podczas pisania tego postu przynajmniej w Viście. :o

Wszystkim bardzo dziękuję za wypowiedzi. :slight_smile:

Wojtek :lol:

Skąd wiesz, że NT7 będzie tak wyglądał? Przecież nikt tego jeszcze nie wie. Ktoś machnął w paincie pare ikonek, zrobił theme i uznał, że tak będzie wyglądał następny Windows. Niech ktoś podrzuci linka do stylu Windows 8!

W becie narazie zmienili tylko shella.