Poszukuję programu w stylu Auto Click I Lock pointer

Witam. Szukałem w sieci, są różne programy tego typu, ale nie mam pojęcia który trafi konkretnie w moje potrzeby. Mianowicie chce aby dany program monitorował czy wcześniej wskazane okno jest aktywne i czy kursor jest w obrębie tego okna. Gdy wskazane okno stanie się nie aktywne, choćby w skutek kliknięcia gdziekolwiek inne miejsce na ekranie, lub gdy wciśnięta zostanie kombinacja ALT + TAB, to program przesunie kursor na środek wskazanego okna i wykona kliknięcie, tak aby stało się aktywne.

Dziękuję.

Pamiętam, że była opcja w ułatwieniach dostępu (czy jak to się zwało) pod Windowsem, która sprowadzała kursor myszki do domyślnego guzika w polach wyboru, ale czy o to ci chodzi?
Jeśli nie, to jest też opcja aktywowania okna po najechaniu kursorem po kilku sekundach (do ustawienia czas), to też jest dostępne u ułatwieniach dostępu…

Chodzi o to aby program działający w tle pilnował, czy wskazane okno jest aktywne. Jeśli nie, to wtedy następuje przesunięcie kursora do tego okna i auto kliknięcie aby znowu stało się aktywne. Sprawdzałem już to co napisał kolega wyżej, sprawdzałem również programy typu x-mouse i Auto Click. Żaden nie zaoferował całkowicie tego co potrzebne.