Poszukuje programu w stylu irfanview


(system) #1

Poszukuje jakiegos dobrego prostego i po polsku takiego programu do edytowania zdjec jakim jest IrfanView poniewaz cos mam z plikami i nie chce mi dzialac irfanview.. jak odpale to mam 100% wykorzystana procka az do restartu kiedy zrobie i sie program nie odpala nie wiem czemu dlatego zmuszony jestem do znalezienia takiego podobnego programu:) :smiley: ::):slight_smile: :smiley: :slight_smile:


(skrzek) #2

XnView po polsku free i dla mnie przynajmniej wygodniejszy w obsłudze :slight_smile:


(Airborn) #3

michal3321 , proszę poprawić tytuł tematu - na forum nie krzyczymy do siebie. Ponadto proszę edytować swojego posta i dostosować go do zasad pisowni języka polskiego.


(Cedar) #4

Może na początek posprzątaj w komputerze, przeskanuj go antywirusem, daj na forum w odpowiednim dziale log z combofix i Hijackthis, zainstaluj najnowsze wersję programu Irfanview. To nie jest normalne, że masz takie objawy po włączeniu tego programu i nie musi to oznaczać winę IrfanView.


(Danielm86) #5

XnView Full

http://download3.xnview.com/XnView-win-full.exe


(fiesta) #6

Możliwości edycji grafiki w Irfanie są raczej znikome gdyż to jest przeglądarka a nie edytor grafiki. Jeżeli chcesz bawić sie na poważnie w edycję grafiki to z darmowych polecam Gimpa albo Photofiltre. Zaś inne przegladarki z nikłymi możliwościami edycji znajdziesz tutaj:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... +graficzne