Poszukuje programu w stylu notesu na pulpit

Cześć,

Poszukuję programu, który będzie pełnił rolę podręcznego notesu na pulpit, tak aby można było w nim zapisać informacje o których muszę pamiętać. Coś w stylu organizera, przypomnienie o spotkaniach itp. Zależy mi na czymś lekki tak aby mogło cały czas być pod ręką. Program potrzebuję pod windows 7. Z góry dzięki za propozycje :wink:

Windowsowe Sticky Notes nie spełni zadania?

Może Rainlendar Cię zainteresuje. Oto zrzut ekranu z moim pulpitem:

http://dl.dropbox.com/u/5730855/Obrazy/ … 9s_001.png

Typowy notes na pulpit

Menu start-> Programy-> Akcesoria-> Sticky Notes-> po co dublować coś co już jest w systemie :stuck_out_tongue:

Idąc Twoim tokiem rozumowania:

  • po co instalować Office’a, skoro w systemie jest WordPad?

  • po co instalować Photoshopa, skoro w systemie jest Paint?

Po co? Bo narzędzia dostarczone z systemem nie koniecznie spełniają oczekiwania i wymagania użytkownika.

Pewnie masz rację, tylko kaliber programów jakie tu podałeś jest nie adekwatny do problemu, rozumiem gdybyśmy rozmawiali o programach do grafiki etc… EOT.

Nie lubię tego sformułowania. Mówi mniej więcej “ja mam rację, a ty jesteś głupi” i świadczy o ignorancji autora tego sformułowania. Przykłady podałem takie, a nie inne z konkretnego powodu - żeby wyraźnie pokazać, że są rozwiązania lepsze niż te, które są w systemie. IMHO program zaproponowany przez Ostatniego Mohikanina jest o wiele lepszy od systemowych Sticky Notes.