Poszukuje Programu :)

Heya

Poszukuje Programu do Edycji pliku o rozszerzenie *.fla ? nie chce Macromedia bo tak chce zapisac to zajmuje około 1 mb chyba ze wie ktos jak to zmniejszyc objetosc tego pliku zeby mniej zajmował :slight_smile:

Export => *.swf :smiley:

Ale jest nieedytowalny.

no własnie ale potrzeebuje program do edycji tego pliku i zeby jak zapisze mniej zajmował :confused:

takim programem jest flash - *.fla, *.swf itp. są plikami macromedi i jak się nie trudno domyśleć najlepiej robić to właśnie ich programami. Są programy, które czytaja te formaty, ale efekt ich użycia może być opłakany.

P.S. 1mb *.fla i tak jest b. malutki :slight_smile: jak robiłem prezentacje potrafiły mieć ponad 100 mb :slight_smile:

tak jak mówił Rag - *swf - wtedy masz plik bez zbędnych zapisów z pliku *.fla

P.S *.swf też są edytowalne :slight_smile:

*fla mi zajmuje około 1Mb ale czemu mi zajmuje *.swf800Kb przeciez to sie na stronie ładuje wolno!

czy idzie zmienic jego rozmiar??

Sprawdź ten program: http://www.show-kit.com/flash-optimizer

To jest program firmowy najlepiej obsługujący ten format. Jaki inny zrobi to lepiej ?? :shock: :x

A tak w ogóle to się musisz przyzwyczaić - flash’e trochę zajmują, ale idzie to przełknąć.

no bo zrobiłeś kobyłkę i tyle - trza to robić z głową tz. odpowiednio przygotować grafiki, zdjęcia itp. zależy co ty tam umieściłeś. Niestety flash wymaga uwagi i umiejętności :slight_smile: