Poszukuję programy aktualizującego driver'y

Witam,

Poszukuję programu który mógłby zaktualizować driver’y.

Ostatnio używałem DriverMax, ale już zdążył mi namieszać a do tego ma blokade 2 update na 24H. :expressionless:

Szukam programu bezpiecznego i bez ograniczeń dziennych.

Jakie znacie i polecicie ?

bibut , ale powiedz ty mi po kiego ty chcesz tak często aktualizować sterowniki?!

Sterowniki odpowiadają za komunikację między systemem a sprzętem (podobnie z resztą jak bios) i nie ma najmniejszego sensu ich zmieniać/aktualizować jeśli poprawnie działają bo tylko można sobie namieszać czego z tego co piszesz już doświadczyłeś.

To nie są aktualizacje windowsa które należy pobierać.

Nowsze wersje sterowników bardzo rzadko kiedy wprowadzają jakieś zmiany wyraźne widoczne a zazwyczaj zawierają jakieś drobne fixy drobnych usterek dotyczących tylko pojedynczych modeli spośród obsługiwanych przez dany sterownik lub wprowadzają obsługę najnowszych modeli (nie ważne czy mówimy o driverach do karty graficznej, dźwiękowej, sieciowej czy jeszcze czego innego).

Co więcej zdarza się że nowsze wersje sterowników zawierają jakieś nowe bugi niewykryte w czasie testów (np. w sterownikach do radeonów pojawił się jakiś bug odkąd AMD zaczęło je wydawać).

Moja rada jest taka: zamiast szukać programu do aktualizacji sterowników zwyczajnie pozostań przy tych wersjach driverów które już masz a aktualizuj je ręcznie i pojedynczo raz na jakiś dłuższy czas a najlepiej nie ruszaj ich chyba że pojawi się jakiś problem który może rozwiązać ich aktualizacja.

DriverEasy

KaZe Dziękuję

scripter1 Ostatnio zaktualizowałem Realtek’a, i teraz cieszę się lepszym dźwiękiem :stuck_out_tongue:

bibut , nie wykluczam tego że aktualizacja może coś poprawić ale zazwyczaj nie ma żadnych zauważalnych zmian a przy częstym aktualizowaniu sterowników łatwo o jakiś błąd przy ich instalacji i problemy z tym związane.

Moim zdaniem jeśli już ktoś chce tak aktualizować sterowniki to nie częściej jak raz na 2 miesiące (chyba że pojawi się jakiś problem).