Poszukuję Radio Internetowe

Siemanko mam 14 lat :wink: Poszukuje takie radio w którym mógłbym grać w 2 kanałach :wink: Rock i Club, bardziej Club ale fajnie by było grać w kanale Rock ponieważ mój ulubiony zespół to Linkin Park :wink: Ale jeżeli znacie radio Club to bardzo chętnie moge grać

Informacje :wink:

Mam 14 lat

Świetna znajomość ShoutCasta

Nie lubie grać przez traktora itp. ale moge :wink:

Grałem w CyberCrazy dość długo z rok :wink: więc doświadczenie mam

Mam internet 1792 kb/s więc bardzo dobry

Mikrofon z słuchawkami wystarczający do dobrej audycji

Muza :wink: Mam nowe hity a razem około 3000 piosenek więc dużo

Mam dużo wolnego czasu na audycje około 6 godzin, ale sądze że będe grał w tygodniu 4 audycje po godzince :wink:

W razie chęci wzięcia mnie do radia proszę napisać na gg:2075714

bądź poprostu napisania tego w tym temacie. Proszę również o podawanie stron które pasują do tego żebym mógł tam grać :wink:

spróbuj na http://www.clubstacja.pl :slight_smile:

Gadu-Radio

Prosiłem o radio w którym jest szansa dla mnie :wink: ja mam 14 lat a w klub stacji chca od 17 a w gadu radio mnie nie przyjma :wink: Polecacie coś jeszcze :D??

Poczekaj jeszcze z 2 lata jak przejdziesz mutacje ,poucz się grać na kompie audycji jak to wszystko opanujesz perfect to wtedy myśl o radiu

Tylko perfecyjnie grać audycje umiem bo grałem w rok w radiu i zostałem tam administratorem… a 2 lata czekać mi się niechce, jest dużo radi w których można grać mogą być takie gdzie przyjmują od 15 też mnie raczej przyjma :wink: