Poszukuję rozwiązania czytania maili na 2 kompach w sieci

Witam Poszukuję rozwiązania abym mógł czytać i odpowiadać na maile króre są ściągane na drugi komputer w sieci (również usówać maile na które już odpowiedziałem by drugi użytkownik nie odpowiadał na nie po raz drugi).

Mógłbym ściągać wiadomości z serwera na dwa kompy ale byłoby zamieszanie kto na jakiego maila odpowiadał.

Prosze o jakies wskazówki i sugestie.

Pozdrawiam.

A co chcesz rozsyłać spam?? :-x

Hamster Twoim przyjacielem http://hamster.thebat.pl

Przeczytaj jeszcze raz czego szukam. …program do czytania i odpowiadania na maile … Gdybym potrzebował do wysyłania spamu to bym to napisał.

zwykły klient np. Outlook, Outlook Express, The Bat, Mozilla Thunderbird

Po co tyle komplikacji, ściagając mail na jeden komputer uniemożliwiasz (po odznaczeniu pewnej opcji) ściągniecie go drugi raz na drugi komputer.

Ale jak masz dwa kompy w sieci (domowej) to chyba można tak je skonfigurować abyś miał dostęp do jednej skrzynki na jednym z komputerów.

Ponowie swoje pytanie ponieważ chyba i Ty mnie nie zrozumiałeś

"Poszukuję rozwiązania abym mógł czytać i odpowiadać na maile króre są ściągane na drugi komputer w sieci (również usówać maile na które już odpowiedziałem by drugi użytkownik nie odpowiadał na nie po raz drugi).

Mógłbym ściągać wiadomości z serwera na dwa kompy ale byłoby zamieszanie kto na jakiego maila odpowiadał.

Prosze o jakies wskazówki i sugestie. "

domowej (dwa kompy w domu połączone razem) czy internecie?

Poszukuję rozwiązania abym mógł czytać i odpowiadać na maile króre są ściągane na drugi komputer w sieci domowej.

Czy może w jakiś sposób “zdaalny pulpit” może do tego posłużyć ?

Witam,

o takim programie jeszcze nie slyszalam… Moze wyprobuj protokol IMAP zamiast pop3 ? Jednak nie kazdy webmailer go udostepnia.

A gdyby tak użyć Thunderbirda, skonfigurować go na jednym kompie, udostępnić w sieci katalog w którym jest zachowywana poczta, a na drugim kompie właśnie ten udostępniony katalog wskazać jako katalog lokalny dla danego konta? Myślę że bez problemu da sieto zrobić. tylko nie wiem, czy nie będzie problemu kiedy równocześnie na dwóch kompach ktoś będzie próbował równocześnie z Thunderbirda korzystać.

zaraz to sprawdzę to może być własnie to. Dam znać jaki efekt