Poszukuje samych sterowników HP5160, bez dodatków


(Pinio150) #1

Witam serdecznie, potrzebuję samych sterowników do drukarki HP D5160, znajduję i cały czas tylko sterowniki z jakimiś programami do obróbki i innymi zbędnymi dla mnie pierdółkami od HP, podacie mi linka do samych sterowników, byłbym z góry zobowiązany. Żeby było łatwiej to posiadam system Windows 7 64 bitowy. Wiem, że coś takiego jest na windows xp bo na laptopie takie sterowniki do Windows xp home, znalazłem także analogicznie twierdze, że też są takie sterowniki do tego systemu. Pozdrawiam i życzę hucznego nowego roku, wszystkiego najlepszego po prostu! :slight_smile:


(stalesz) #2

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=1155996 Zaznacz tylko Sterownik i Aktualizacja.


(Pinio150) #3

dobra pobierałem to, no i sam sterownik waży aż 200mb? to już sterowniki do mojej nowej karty graficznej maja 170mb. to co tam jest, jak pobierałem do windowsa to było 2-5mb, a tutaj aż 200mb? coś jest nie tak, chce same sterowniki, żadnych programów do obróbki zdjęć! :slight_smile:


(stalesz) #4

Możesz odinstalować to co wyda Ci się zbyteczne


(Pinio150) #5

no ale ja wiem, że tylko sterownik jest mi potrzebny to po co mam pobierać 200mb i potem wszystko odinstalowywać? bez sensu, producent nie wypuścił samych sterowników do tego urządzenia?


(stalesz) #6

Jeśli sterowniki są na stronie Producenta ,nie szukam innego "badziewia".No cóż HP jest perfekcjonistą.


(Biterenator) #7

http://support.compwise.co.uk/files/mor ... n2k_xp.exe

albo

ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software2/ ... n2k_xp.exe


(stalesz) #8

Widzisz,że to są stery do Win2000 i XP.


(Biterenator) #9

a na pewno nie działają?

-- Dodane 30.12.2010 (Cz) 21:55 --

http://www.siliconguide.com/drivers/device/843/

te powinny napewno pasować :slight_smile:


(Pinio150) #10

minimalista tj ja pobrałem w akcie rozpaczy i desperacji te sterowniki ważące 200mb, ale kolega user podał mi mniejsze 30mb niecałe i pobrałem zainstalowałem i działają, także polecam wszystkim minimalistą takim jak ja same sterowniki, dzięki za rozwiązanie mojego problemu, pozdrawiam! :? :lol:

za późno zainstalowałem sterowniki z tego pierwszego linku i działa, znaczy drukuje, mankament jest jeden bo drukuje, to co chce a potem stronę konfiguracyjną, ale wiem, że ta moja drukarka nie jest normalna i patrze na jej wybryki z przymrożeniem oka. ważne, że działa. :slight_smile: