Poszukuje samych sterowników HP5160, bez dodatków

Witam serdecznie, potrzebuję samych sterowników do drukarki HP D5160, znajduję i cały czas tylko sterowniki z jakimiś programami do obróbki i innymi zbędnymi dla mnie ■■■■■ółkami od HP, podacie mi linka do samych sterowników, byłbym z góry zobowiązany. Żeby było łatwiej to posiadam system Windows 7 64 bitowy. Wiem, że coś takiego jest na windows xp bo na laptopie takie sterowniki do Windows xp home, znalazłem także analogicznie twierdze, że też są takie sterowniki do tego systemu. Pozdrawiam i życzę hucznego nowego roku, wszystkiego najlepszego po prostu! :slight_smile:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=1155996 Zaznacz tylko Sterownik i Aktualizacja.

dobra pobierałem to, no i sam sterownik waży aż 200mb? to już sterowniki do mojej nowej karty graficznej maja 170mb. to co tam jest, jak pobierałem do windowsa to było 2-5mb, a tutaj aż 200mb? coś jest nie tak, chce same sterowniki, żadnych programów do obróbki zdjęć! :slight_smile:

Możesz odinstalować to co wyda Ci się zbyteczne

no ale ja wiem, że tylko sterownik jest mi potrzebny to po co mam pobierać 200mb i potem wszystko odinstalowywać? bez sensu, producent nie wypuścił samych sterowników do tego urządzenia?

Jeśli sterowniki są na stronie Producenta ,nie szukam innego “badziewia”.No cóż HP jest perfekcjonistą.

http://support.compwise.co.uk/files/mor … n2k_xp.exe

albo

ftp://ftp.hp.com/pub/softlib/software2/ … n2k_xp.exe

Widzisz,że to są stery do Win2000 i XP.

a na pewno nie działają?

Dodane 30.12.2010 (Cz) 21:55

http://www.siliconguide.com/drivers/device/843/

te powinny napewno pasować :slight_smile:

minimalista tj ja pobrałem w akcie rozpaczy i desperacji te sterowniki ważące 200mb, ale kolega user podał mi mniejsze 30mb niecałe i pobrałem zainstalowałem i działają, także polecam wszystkim minimalistą takim jak ja same sterowniki, dzięki za rozwiązanie mojego problemu, pozdrawiam! :? :lol:

za późno zainstalowałem sterowniki z tego pierwszego linku i działa, znaczy drukuje, mankament jest jeden bo drukuje, to co chce a potem stronę konfiguracyjną, ale wiem, że ta moja drukarka nie jest normalna i patrze na jej wybryki z przymrożeniem oka. ważne, że działa. :slight_smile: