Poszukuję skryptu logowania

(Marcin Sz1998) #1

Poszukuję skryptu logowania bez rejestracji. Logowanie ma być dla 2 osób, maxymalnie dla 10. Chciałbym aby ktoś mi wytłumaczył co, jak i gdzie. Skrypt powinien być w miarę bezpieczny. I napiszcie jak dodać użytkowników.

Szukałem w googlach ale tam nie moge znaleźć normalnego, prostego logowania.

Z góry dzięki. Liczę na szybką odpowiedź.

(adpawl) #2

http://www.tworzenie-stron-www.com/kata ... ccess-aut/

(Marcin Sz1998) #3

Czy tutaj jest skrypt logowania -.- tu jakiś dostęp do plików, ja chcę logowanie dzięki któremu zalogowany użytkownik będzie mógł korzystać z danej strony.

(Aglasek) #4

Mogę napisać Ci taki skrypt oczywiście nie za darmo.

(adpawl) #5

To chyba najprostsza z możliwych form logowania.

A jak chcesz skryptowo, to użyj jeszcze raz googla - jest od groma tutoriali czy gotowych skryptów.

Jak nie potrafisz z tego skorzystać, to nie pozostaje nic innego jak zlecić komuś stworzenie mechanizmu jaki cię zadowoli albo wdrożenie jakiegoś istniejącego rozwiązania.

(Marcin Sz1998) #6

boleq jak bym chciał tak bardzo to bym kogoś innego poprosił i napisałby mi za DARMO -.- może 500zł za taki skrypt będziesz chciał??

No cóż.. temat zamknąć.

(toboneq) #7

Nie denerwuj się :))

?php

$users = array(

'login' = 'hasło',

);

if(isset($_SESSION['user'])) {

echo 'Zalogowany jako '.$_SESSION['user'];

echo 'Panel admina.';

}

elseif($_POST['user'] AND $_POST['pass']) {

if(isset($users[$_POST['user']]) $users[$_POST['user']]==$_POST['pass']) {

$_SESSION['user'] = $_POST['user'];

header("Location: admins.php");

}

else

{

echo '

Zły login lub hasło!!

';

echo '

Logowanie

Login:

Hasło:

© by ...

';

}

}

else

{

echo '

Logowanie

Login:

Hasło:

';

}

?'

a do nastepnych pod stron dodaj na poczatku:

?php

session_start();

if(!isSet($_SESSION['user'])){

header('Location: index.php');

exit();

}

?

(th3mon) #8

Się wtrącę... Za wiedzę się płaci i czyjeś poświęcenie czasu wyłącznie dla Ciebie. Bardzo mnie wkurza takie podejście, że jak coś jest produktem niefizycznym, np. kod w PHPie czy innym języku, bo technologia jest darmowa, to i praca wykonana przez programistę też. No proszę Cię, ale takie podejście nie jest dobre jakie reprezentujesz. Chcesz coś za darmo, to poszukaj w google.pl na stronach, gdzie takie rzeczy są, a nie wypisujesz na forum, że "czegośtam" potrzebujesz.

Moim zdaniem takie forum ma pomagać w odszukaniu wskazówek lub rozwiązań konkretnych problemów a nie całych systemów lub modułów.