Poszukuję smarfonu z dobrą nawigacją i mocną baterią do 5''

(pstrowsky) #1

Poszukuję telefonu, który będę mógł używać efektywnie jako nawigacji samochodowej. Ważne jest dla mnie aby głośno i wyraźnie "gadał", posiadał dual sim oraz długi czas pracy na baterii 3000mAh lub więcej, niewielkie rozmiary do 5", płynność i stabilne działający interface oraz sama nawigacja, czyli brak przycięć zrywania połączeń itp, niewygórowana cena, powiedzmy do 500zł za używany egzemplarz.

Czytając Twoje wymagania przyszła mi na myśl Nokia Lumia 730, tylko niestety, trochę droższy jest.

(bartek-szuster) #3

Ja używam Samsunga Galaxy Grand Prime, ale również jest trochę droższy, niż Twoje widełki cenowe (650-700zł).

(pstrowsky) #4

Ale panowie macie na myśli używki czy nowy egzemplarz?

Nówki kupisz już za ok. 700 PLN. Co do używek, sprawdź na jakimś portalu aukcyjnym.

(pstrowsky) #6

Poszperałem dokładnie, i sprawdziłem specyfikację polecanych telefonów. Pomacałem je też sobie w sklepie. Niestety albo nie obsługują dwóch kart albo posiadają mało pamięci operacyjnej. Zdecydowałem się więc zwiększyć budżet do 800zł

(ZigiTop) #7

Jako nawigacja bardzo dobrze sprawdza się myPhone Luna, niestety nie ma tak dobrej baterii, za to jest wymienna no i jest dual simem.