Poszukuję specyficznych pudełek na 2x CD


(WODZU) #1

Cześć,

chciałem kupić pudełka na dwie płyty CD i między innymi na Allegro jest ich sporo, ale mi potrzebny jest specyficzny rodzaj. Chodzi o pudełko, którego główne zewnętrzne drzwiczki otwierają się normalnie na lewo, a środkowa wkładka mieszcząca po obu stronach 2 płyty CD otwiera się na prawo. Po rozłożeniu po lewej mamy zewnętrzne drzwiczki z przednia okładką, po środku tylne drzwiczki z tylną okładką i po prawej środkowy moduł do którego po obu stronach zaczepia się po jednej płycie CD.

Czy ktoś wie jak nazywa się taki rodzaj opakowania?

Nie chodzi o papierowy Digipack, ale jest to coś podobnego, z tym że w całości wykonane z plastiku. Nie jest to też coś takiego http://images.okazje.info.pl/p/komputer ... dwojne.jpg


(Semtex) #2

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy to ma wyglądać tak: http://sell.bizrice.com/selling-leads/1 … iPack.html ? :smiley:


(WODZU) #3

Blisko, ale to nie to :slight_smile:

Chodzi o to, aby w takim pudełku ten czarny element miał zawias nie po lewej stronie, tylko po prawej i otwierał się na prawo :slight_smile:


(K.S.) #4

Takie?


(WODZU) #5

Otóż to :slight_smile: Dziękuję, teraz muszę to wyczochrać w jakimś polskim sklepie :slight_smile:


(K.S.) #6

Jak znajdziesz to się pochwal bo też szukałem dokładnie takiego i jak na razie mi się nie udało. Znalazłem tylko na miniaturze na stronie gmrecords, ale nie sądzę, że sprzedadzą pojedyncze.


(Przemo822) #7

Zdaje się, że komputronik je ma :wink:

http://www.komputronik.pl/product/10614 … wojne.html


(WODZU) #8

Znalazłem na Allegro coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2975501113 i sprzedawca twierdzi, że środkowa wkładka może otiwerać się na lewo i na prawo. Trochę to dziwne, ale chyba zaryzykuję te parę zł i dam znać jak to wygląda w praktyce.

Niestety to nie te pudełka :slight_smile:


(Golden Finger) #9

WODZU , miałem takie pudełka w swoich zbiorach, wieczorem dam znać czy je jeszcze mam, jeśli są to Ci je wyślę :smiley:

Pozdrawiam


(WODZU) #10

Jeśli masz nówki nieśmigane, to chętnie, ale z racji że się nie znamy, wolałbym abyś je np. wystawił na Allegro :slight_smile: Ile sztuk możesz zaoferować i w jakiej cenie?


(Golden Finger) #11

Jeśli mam to używane i może sztuka, dwie, zobaczę ale jeśli Cię takie nie urządzają to może nie warto ich szukać :slight_smile:

Na pewno nie mam w ilości hurtowej :slight_smile:

Znamy się z widzenia :lol: z HotZlotów


(WODZU) #12

Wstyd mi, ale niestety mam pustkę w głowie :slight_smile: