Poszukuję spolszczenia Virtual Dj'a

siemano, istnieje takie coś, bo by mi się bardzo przydało, sam szukając jakoś nie znalazłem, samego Virtual DJ’a ściągnąłem z jakiejś tureckiej stronki( :stuck_out_tongue: ) aha, znalazłem coś, ale z tej stronki się to nie chciało ciągnąć, może wam coś wiadomo o tym spolszczeniu?

w sumie nie wiem jaka to wersja, ale większość z nich powinna działać, nawet na trochę innej wersji

Spolszczenie możesz pobrać ze strony producenta http://www.virtualdj.com/ W dziale Downloads -> Plugins -> Languages.

no ok, ale co z tym zrobić, tych spolszczeń jest kilka co prawda, ale nie da się tego zainstalować, ze wklejeniem to też jest raczej problem, bo w głównym folderze nie ma pod folderów, a objaśnienia żadnego też nie ma

Czekam na PW, co to za wersja. Do tej pory zamykam temat. Jeśli nie będzie wiadomości przez 24h, temat leci do kosza.

UPDATE

Wyjaśniono pochodzenie - temat odblokowany.

jeżeli nie masz żadnych folderów to masz dośc dziwna wersje… spolszczenie musi byc zgodne z wersja programu, inaczej nie musi dzialac poprawnie, aczkolwiek zdarzaja sie wyjatki

nom, mam chyba problem, a ściągałem wszystkie spolszczenia co tam były…