Poszukuję starego radio-budzika z zegarem klapkowym

kupię

(Krogulec) #1

Kupię stary zegar klapkowy z budzikiem i radiem. Coś w tym stylu:

Urządzenie musi być sprawne i w ładnym stanie wizualnym. Fajnie gdyby odbierało radio FM (UKF). W przypadku ładnego egzemplarza jestem gotów zapłacić dobrą cenę :slight_smile: Może komuś zalega coś takiego w domu?


(pocolog) #2

Dołączam się do pytania i jestem gotów licytować Krogulca :wink:


(Krogulec) #3

Ożesz Ty :stuck_out_tongue:


(wojtekadams) #4

Też bym coś takiego kupił :slight_smile: A tak serio @Krogulec to ostatnio widziałem taki zegar wśród staroci w jednym sklepie z używanymi meblami. Mogę podskoczyć i zerknąć czy jeszcze leży.


#5

https://www.olx.pl/oferta/zegar-klapkowy-radio-budzik-granada-prl-vintage-CID628-IDhvbKP.html#e69309566f
so vintage :wink:

–edit

i tu: https://www.olx.pl/oferta/zegar-klapkowy-bern-unikat-CID628-IDk7quM.html#e42bb242af

i tu: https://www.olx.pl/oferta/zegar-klapkowy-radio-budzik-vintage-CID99-IDjK1N7.html#e42bb242af


(Krogulec) #6

Dzięki za linka, ale potrafię korzystać z Internetu :stuck_out_tongue: Gdybym nie przeglądał (bez powodzenia) Allegro/OLX to nie wrzucałbym tego posta :wink: W Polsce na aukcjach i w ogłoszeniach takiego sprzętu jest mało i zwykle jest on uszkodzony. Przykład pierwszy z brzegu (tj. pierwszy link z Twojego posta):

Zegar ma uszkodzony rozruch.

Znacznie łatwiej jest za granicą - ale dochodzi droga wysyłka, stąd zapytuję czy może ktoś jednak nie posiada takiego cudaka gdzieś w domu :wink:


#7

Tak myślałem, że widziałeś, ale wrzuciłem, może @pocolog skorzysta :wink: Kiedyś takie “wynalazki” widziałem na pchlim targu w Lublinie, ale to było lata temu :stuck_out_tongue:


(pocolog) #8

Ja szukałem swego czasu z podobnym skutkiem, aż zapomniałem o sprawie :wink:
Ten koreaniec od @gowain’a całkiem ciekawy, bo przestrojenie na FM to nie powinien być problem. Szkoda tylko że nie mieszkam bliżej Wrocka żeby to oglądnąć.