Poszukuje sterownika do płyty głównej via vt 8237A

Poszukuje sterownika do płyty głównej via vt 8237A przeszukałem google i nie pomogło tam brakuje tylko do dźwięku i do netu jest to kom stacjonarny.

A byłeś na stronie VIA ?

Podaj identyfikatory sprzętu dla karty dźwiękowej i sieciowej.

Te karty są zintegrowane, ale znalazłem jeszcze jeden symbol na płycie głównej taki N1996

Tylko, że to nie ma znaczenia. :slight_smile: Podaj identyfikatory sprzętu z menedżera urządzeń.

No jestem w menadzerze urządzeń tylko tam nie ma czegoś takiego jak identyfikatory sprzętu dla karty dźwiękowej i sieciowej.

 

Generalnie chodzi mi tylko o kartę sieciową bo ten komputer ma dwie karty dźwiękowe zintegrowane.

Odnajdujesz na liście urządzenie, do którego potrzebujesz sterowników lub szukasz urządzeń z żółtymi wykrzyknikami. Jak znajdziesz urządzenie, to klikasz prawy przycisk myszy - właściwości i tam w zakładce szczegóły powinny się znajdować identyfikatory urządzeń.

No piszę Ethernet Controller

Resource settings

This device isn’t using any resources it has a problem

Zobacz tutaj i potem daj odpowiedniego screena.

No więc przepisuje

 

PCI\VEN_168&DEV_001D&SUBSYS_2055168C&REV_01

PCI\VEN_168&DEV_001D&SUBSYS_2055168C

PCI\VEN_168&DEV_001D&CC_020000

PCI\VEN_168&DEV_001D&CC_0200

Wychodzi na to, że ta karta, to Atheros AR5007G. Nie podałeś systemu operacyjnego. Tutaj masz sterowniki dla Windows XP i Windows 7. To jest karta Wi-Fi?

Ja używam visty

No to wejdź na stronę Via i poszukaj sterownika do Visty. To aż takie trudne? Nawet Ci trochę pomogę - http://download.viatech.com/en/support/driversSelect.jsp - tutaj szukaj.

Dzięki internet działa to była karta wifi. A teraz po instalacji tego sterownika komp zawiesza się sprzętowo.