Poszukuję sterowniki dla Visty

Witam. Szukam i szukam i nie mogę znaleść sterowników dla systemu Vista może niema sterowników dla mego sprzętu sterowników pod Viste.

Moje podzespoły

Typ procesora: AMD Athlon XP, 1800 MHz (13.5 x 133) 2200+

Nazwa płyty głównej Abit NF7(-S) v2.0 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej: nVIDIA nForce2 Ultra 400

Pamięć fizyczna: 1024 MB (PC2700 DDR SDRAM)

Karta wideo: RADEON 9200 LE Family (Microsoft Corporation) (128 MB)

Akcelerator 3D: ATI Radeon 9200 (RV280)

Karta dźwiękowa: Realtek ALC650 @ nVIDIA MCP2 - Audio Codec Interface

Może poszukaj według modelu: http://www.drivershq.com/Drivers/Manufacturers.aspx

Pewnie,że nie ma do tak starego sprzętu,co najwyżej może Vista ma w sobie,albo pobierze z Windows Update.Zamierzasz być kolejnym,który zainstaluje Vistę na “starym gracie” a potem będzie narzekał,że Vista muli (ogólnie to rzeka muli)?

A instalowałeś już tą Vistę, czy się do tego przymierzasz i zbierasz sterowniki “za wczasu” :?: Bo ja do mojego sprzętu z podpisu nic nie musiałem doinstalowywać, wszystko Vista w sobie miała, dociągnęła mi tylko stery do drukarki gdy ją włączyłem (Epson Stylus C48), ale wszystko przebiegło automatycznie poprzez Windows Update. (Moja karta dźwiękowa to zintegrowany Realtek AC’97)

Brakuje mi sterownika graficznego Vistę miałem zainstalowaną i nic mi tam nie muliło jak to mówił szanowny kolega hevet wiem że mój sprzęt to nie kombajn ale spełnia wymagania Procka i RAM tylko nie mogę znaleść strownika do karty graficznej

Hm, na stronie AMD ATI najniższa karta, dla której oferują sterowniki pod Vistę to Radeon 9500 ;/ Ale to aż dziwne żeby Vista nie miała na nią sterownika. Jeżeli - jak mówisz - nic Ci nie muli to ja bym dał spokój. Jadę na systemowym sterowniku i nawet Aero normalnie chodzi :wink:

Saeros t czyli nie zainstaluje tych sterowników Radeon 9500 ??? :expressionless: lipka

Ja bym spróbował pobrać te dla 9500. Z moich małych obserwacji wynika, że ATI wypuszcza raczej zbiorowy sterownik dla pewnych grup kart, tzn. nieraz gdy wychodziły nowe sterowniki pobierałem dla mojej X1300 i sprawdzałem co się pobierze jeśli wybiorę wyższy model. Pobierało się to samo, więc jest szansa że sterowniki dla 9500 pójdą i u Ciebie. A że nie ma tej karty na liście dla Visty to podejrzewam, że powodem jest to iż oficjalnie może być zbyt słaba lub stara. A że nieoficjalnie działa to tylko na plus dla Ciebie :stuck_out_tongue:

Podsumowując, polecam sprawdzić jak się będą sprawowały sterowniki od Radeona 9500 :slight_smile:

Saeros a te sterowniki pójdą? :arrow: http://www.nvidia.pl/object/nforce_vista_15.26_pl.html

Nie pójdą bo nie obsługują Twojego chipsetu płyty głównej.

hevet ma rację, te stery nie będą pasowały.

Niestety inna zła wiadomość jest taka, że pogrzebałem w necie i według tej strony oraz tej nie ma szans żeby były sterowniki pod Vistę dla 9200 z tej prostej przyczyny, że nie jest kompatybilna z DirectX 9, a taka karta jest minimalnym wymaganiem dla Visty bo DX9 jest potrzebny żeby odpalić Aero.

Niektórzy użytkownicy piszą na tym forum, że zadziałały im ostatnie sterowniki dla Windows XP, niemniej powodowały one to, że podczas próby uśpienia czy zahibernowania systemu, Windows się wysypywał.

Chyba nic z tego nie będzie ;/