Poszukuje sterownikow do GeForce Asus 7600 GS TOP


(Tomek tls) #1

Witam

Poszukuje sterownikow do GeForce Asus 7600 GS TOP. Zgubilem plyte z oryginalnymi sterownikami pobralem jakies ale gry mi sie niechca instalowac bo sie pluja o DirectX 9.0c a go mam.

W testerze na

pokazuje mi sie cos takiego przy grafice i cos podobnego przy dzwieku

Video Card Driver Version (DirectX)

Your driver version number is: 6.14.11.6921

FYI: Your video card driver version is provided for your information, but it is not part of this analysis. But proper video card driver versions are important to the proper operation of your product.

a DirectX sie zgadza

DirectX Version

Minimum: 9.0c (Included)

You Have: 9.0c

Moze to nie sterowniki tylko cos innego to prosze o info. A jezeli to stery to ktos mógłby je zapodać :smiley: (mam windowsa x64 jak co)


(Maciej Szankin) #2

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl


(Tomek tls) #3

Tam już byłem i pisze to co na zdjeciu:

A problem występuje nadal.

POMOCY!


(Kaka') #4

Tomek tls ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(Kurzyk Zbw) #5

Może napisał byś jaki masz system? Usuń zainstalowany sterownik(możesz także spróbować w menadżerze urządzeń usunąć grafikę) i uruchom ponownie kompa. Potem zainstaluj nowy sterownik.


(Tomek tls) #6

Znalazłem płyte ze sterami ale chyba mnie czeka format bo cos jest pokiełbaszone już.

Pisałem że mam winshita xp 64 bitowego.