Poszukuję sterowników do HP Compaq 6820s

Witam. Chciałbym prosić Was o pomoc. Potrzebuje sterowników do HP Compaq 6820s. Chodzi mi o to, żeby mieć napisane krok po kroku co najpierw zainstalować i bardzo mi zależy na tym, aby były one jak najbardziej aktualne bo te ze strony HP są bardzo przestarzałe jak ten komputer :smiley:

System: Windows XP Professional

PS. Czy da radę kupić lepszą kartę graficzną do tego modelu lub w jakiś sposób poprawić wydajność :slight_smile:

Z góry dzięki

(a i jeszcze jedno nie wiem dlaczego jak próbowałem zainstalować ze strony ATI najnowszy sterownik do mojej karty graficznej to wyskakiwał mi błąd, że nie mam takiego sprzętu a na bank wybierałem dobrze “x1300 series”)

Sterownik do kart RADEONA na laptopach trzeba spatchować programem Mobility Moder.

Sterownik musi mieć wersje nie większą niż 9.2.

Karty w tym laptopie nie wymienisz.

Poprawa wydajności mocniejszy procesor i więcej RAMU :slight_smile:

Nie wiem, czy o tej stronie mówisz?: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … nvOID=1093

Jeśli tak, to nie są one aż tak przestarzałe. Pierwszym sterownikiem instalowanym powinien być Chipset, potem reszta (z reguły w kolejności audio, grafika i reszta). Nie radzę szukać innych sterowników do grafiki, niż te ze strony fabrycznej. Wydajności laptopa w ten sposób nie zwiększysz.