Poszukuję sterowników do karty graficznej AMD hd 6740M

Witam,

poszukuję sterowników do karty graficznej AMD hd 6740M działa ona w systemie crossfire. Zwracam się do was z prośbą gdyż sam nie umiem sobie z tym poradzić, wybaczcie nie jestem dobrze w tym obcykany więc nie zrozumcie mnie źle.

Próbowałem ściągnąć jakieś sterowniki do tej karty ale wyskakiwały komunikaty o ich błędności.Proszę o w miarę szybką pomoc, oraz o wytłumaczenie łopatologiczne i (chyba) podanie bezpośredniego linka.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

http://www.guru3d.com/files_details/amd … nload.html

Zjedź na dół i wybierz odpowiedni system.

Jakie dokładnie wyskakiwały te błędy?

Jeśli powyższe rozwiązanie nic nie da, to podaj firmę i model laptopa oraz system operacyjny.

Przeniesione z działu Poszukiwanie oprogramowania.

Zainstalowałem i niestety system wskazuje że jest to błędny sterownik, nie działa crossfire. System operacyjny Windows 7 64-bit

laptop Samsung 305E7A

http://downloadcenter.samsung.com/content/DR/201112/20111208145206671/VGA_AMD_8.910.0.0000.ZIP

Pobierz, rozpakuj archiwum .zip i instaluj z ikony “Setup.exe”.

A czy aby to zainstalować potrzebuję usunąć poprzedni źle działający catalysys, jeżeli tak to usuwać sterowniki do chipsetów portów USB itp. ?

Tak. Warto by usunąć ATI (lub AMD) Install Manager, czy też to, co ma w nazwie “Catalyst”, w całości. Poza tym nic więcej nie usuwać (żadne chipsety ani USB!) i po restarcie komputera zainstalować podane wyżej sterowniki.

Więc jeśli usuwam to co mam zaznaczyć do usunięcia?

Przycisk " Wybierz wszystko" > na końcu restart komputera. Po restarcie rozdzielczość ekranu stanie się tymczasowo dziwna.

Następnie instalacja pobranych sterowników. Jeśli wybierzesz “ekspresową”, to pewnie będzie tam trochę niepotrzebnych składników, z drugiej strony trudno przewidzieć co może być potrzebne, a co nie.

Dzięki za pomoc, komp działa teraz sprawnie jak kombajn Bizon Sampo 2020, nikt nie był w stanie mi pomóc, a ja znam się na sterownikach jak świnia na gwiazdach.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, nie wiem czy gdzieś tu na forum można dać “pomógł” ale wiszę Ci Poraj 1 oranżadę ewentualnie 12. :smiley:

Pozdrawiam