Poszukuje sterowników do kierownicy Manty

Witajcie. Potrzebuje sterowników do kierownicy od Manty MultiMedia (Technology Innovation) HY-822 Compressor Supreme. To taka cała jej nazwa z danymi:). Jakby ktoś znalazł lub mógł mi przesłać bo np. ma te sterowniki na płycie lub gdzieś wrzucić żebym ściągnął to bardzo prosze. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Jaki masz system, szukałeś na stronie producenta? Gra nie wykrywa kierownicy?

Proszę -> sterownik (Compressor Supreme).

Sterowniki do kierownic Manta znajdziesz poniżej (3 modele):

Innych nie znalazłem. Sprawdź w szczególności ten pierwszy i ten ostatni, któryś z nich powinien działać. Jeżeli nie będzie, to wtedy sprawdź te dwa pozostałe.

XP. szukalem wszedzie… szukalem na stronie tez tego technology innovation i znalazlem ale tylko zdjecie i opis kierownicy -.- nie to ze gra nie wykrywa tylko trzeba ja zainstalowac a nie mam jak bo koles od ktorego kupilem zgubil oprogramowanie do tego urzadzenia :lol:

no dziekowa chlopaki:) pozdrawiam

Sprawdź te sterowniki podane w postach wyżej, jeżeli nie będą działać to napisz prośbę o sterowniki na oficjalnym forum Manty. Są tam bardzo pomocni ludzie więc na pewno postarają się pomóc.

wejdz na http://www.manta.home.pl/poland/en/sterowniki.html i masz tam wszystko co chcesz :smiley: :smiley: :smiley: