Poszukuję sterowników do płyty emachines pod Win XP

witam mam problem tak jak w temacie.

oto moja płyta główna eMachines HM55-MV

Mikroukład płyty głównej - Intel Cantiga GL40

potrzeba mi na XP professional sp3 sterownik do wi-fi i do audio i grafiki ale nie umiem znaleźć bo na stronie producenta jest tylko pod win 7 a ja tego wina nie nawiedza od samego początku ja tylko wyszedł najlepiej pracuje mi się na XP i tu zaczynają się schody i proszę forumowiczów o pomoc

oto dane jakie zdobyłem z Everest

karta dźwiękowa;

Conexant Cx20561 At Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Intel HDMI At Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

karta graficzna;

Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 [b-3]

8086-2A42 / 1025-049B (Rev 07)

karta wi-fi;

Atheros AR8131 PCI-E Gigabit Ethernet Controller PCI

Broadcom BCM43225 802.11b/g/n Wireless Network Adapter PCI

stawiam piwko jak ktoś mi poda linki do tych sterowników bardzo proszę

mecze się z tym już tydz i proszę by mi ktoś z was pomógł w odnalezieniu sterów i dopasowaniu do mojego laptopa

z góry dzięki

Zmieniony tytuł. Magik.

http://www.downloadatoz.com/driver/item_broadcom-bcm43xx-wireless-lan-driver-4-80-28-7-windows-2000-xp-xp-x64.html

a tak na przyszłość, jest coś takiego jak www.google.pl, to bardzo znana i bardzo dobra wyszukiwarka, wystarczy podać frazę i google poda wyniki

ten sterownik z tego linka nie działa nie wykrywa wogule wi-fi w połączeniach sieciowych !!

proszę o więcej linków

umiem korzystać z Google ale tam nie ma bądź są strony na które trzeba się rejestrować i płacić żeby pobrać sterownik a ja wole za free

jeśli ktoś może mi pomoc bd wdzięczny

Spróbuj tutaj mam nadzieję że znajdziesz to czego szukasz.

http://www.emachines.pl/em/customercare … 2376807899

strona producenta odpada bo tam są tylko pod Windows 7 a ja chce mieć XP wiec nie ma dla mojego systemu ale można dopasować i oto was proszę żebyście podali choć namiary jaki sterownik mogę ściągnąć do audio i do karty grafiki bo do wi-fi już znalazłem

nie jestem leniwy i tez szukam ale wy się bardziej znacie i możecie choć podpowiedzieć lub podać linka skąd pobrać taki sterownik

czekam na linki bądź namiary ???

Napisz dokładnie model lapka !

dokładny model lapka to ACER eMachines E728-452G25Mnkk na stronie producenta jest tylko pod wina 7 a ja potrzebuje pod XP-ka sterownik i zaczęły się schody ale dla chcącego informatyka żaden problem zastąpi ten sterownik takim co jest w sieci nie oryginał

tak samo miałem z acer aspire 5738zg tez forumowicze mówili ze się nie da a weszłam na to forum i sterowniki się znalazły za niecała godz po napisaniu postu i do dziś lapek chodzi bez zarzutu

Wydaje mi się że jeżeli dedykowany system to windows 7 to nie ma co szukać sterowników pod xp. Mój laptop jest dedykowany pod win xp i taki system mam

Znalazłem coś takiego właśnie zasysam .

http://drivers-nout.com/acer-emachines/ … -e728.html

ŻADEN Z NICH NIE DZIAŁA MAM JUŻ PRAWIE WSZYSTKO TYLKO POTRZEBA MI STERA DO AUDIO ŻEBY GŁOS BYŁ PROSZĘ O POMOC BO ZARAZ MNIE TU TRAFI Z TYM ???

A od siódemki nie pasuje?

jak by pasował to bym nie pisał o dalsza pomoc no nie?

nie pasuje z Windows 7 !

potrzeba mi tylko do karty muzycznej sterownik i bd miał komplet

Conexant Cx20561 At Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Intel HDMI At Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Spróbuj ze starszego modelu który chodzi pod XP.