Poszukuje sterowników do Samsung 350e7c-s03

Witam! Poszukuję sterowników, wszystkich! Do tego sprzętu. Nie mogę się połączyć z siecią wlan żeby uruchomić jakikolwiek program do pobrania sterowników. Zainstalowałem eversta, lecz nie podaje nazwy sterowników, menedżer zadań również. Na innym komputerzę zainstalowałem SW Update lecz po znaleznieniu modelu i sterowników po klikniecię ekportuj nic sie nie dzieje, jak i nie ma ich nazwy. Proszę o pomoc!

 

 

Zainstalowałem Windows 7 Ultimate 32bity.

 

System ,oryginał"

 

Wklej tu identyfikatory sprzętu, w pierwszej kolejności karty LAN - poradnik link.

 

http://forum.dobreprogramy.pl/problem-zidentyfikowaniem-urzadzenia-pci-t552708.html

Po kliknięciu w sieć>PPM> nie wyskakuje nic, jest tylko ogólne. Karta jest pewnie zintegrowana. WIem tylko że nazwa płyty głównej to Intel Ivy Bridge, ale po wpisaniu w google jest tylko steronik grafiki. CPU to intel i3 3110m. Pobrałem SW Update, wyszukało sterowniki na innym PC ale nie moge ich pobrać, a na laptopie teraz wgrałem windowsa 7 64bity.

 

Jak mogę połączyć się z siecią?

Musisz zainstalować sterowniki.

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenia z żółtymi wykrzyknikami, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum, podaj identyfikatory wszystkich urządzeń i ich nazwy).

 

 

Jaki w końcu masz zainstalowany system?