Poszukuje sterowników Katy dzwiekowej

Witam was. Dzisaj mam do was pewną sprawe ,potrzebuje sterownikow do laptopa

Pare info. o laptopie

Maxdata Eco 3150X w podstawowej konfiguracji jest wyposażony w procesor Intel Celeron 2,4 GHz oraz chipset Intel 845GV. Taka konfiguracja zapewnia odpowiednią wydajność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą jednak wyposażyć swojego Eco 3150X w procesor Intel Pentium 4 3,06 GHz z technologią HT.

Eco 3150X posiada 15-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 pixeli. Jego waga to 3,6 kg. Liczne porty umożliwiają podłączenie niezbędnych urządzeń peryferyjnych. Bezproblemową komunikację zapewnia zintegrowana karta sieciowa i modem. MAXDATA Eco 3150X jest dostępny w cenie netto od 3999 zł. Możliwe jest skonfigurowanie notebooka według indywidualnych preferencji. Komputer jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Podstawowe parametry techniczne:

. Matryca: 15 cali TFT XGA (1024x768)

. Procesor: Intel Celeron 2,4 GHz mPGA 478 128k

. Chipset: Intel 845GV

. Pamięć RAM (std.): 128 MB DDR 333MHz PC2700

. Pamięć RAM (max): 1024MB

. Karta graficzna: IntelR 82845 GV max 64MB DDR RAM, AGPx4

. Karta dźwiękowa: VIA AC 97 Audio

. HDD: 20 GB 2.5 Tosh.

. Napęd: DVD/CD-RW Combo drive Eco 3200X

. Porty: 4 x USB (2.0) S-Video Out, IEEE 1394 (Firewire), PS/2, 1 x PCMCIA Typ II, parallel, VGA, modem, LAN; czytnik kart: Secure Digitel (SD), Multi Media Card (MMC) oraz Sony Memory Stick (MS).

. Komunikacja: zintegrowana karta sieciowa 10/100, modem 56K

. Bateria: litowo-jonowa, 2.5 h pracy

. Wymiary / Waga: 345 x 41 x 282mm / 3.6 kg

. Oprogramowanie: Works 7.0 PL*, GDATA AntiVirenKit PL, Securites Personal Firewall PL, PDFMAILER, Power DVD 4, Nero Express

Wszystkie te wiadomości wziołem ze strony :

http://twojepc.pl/news6319.html

Więc tak probowałem już instalowac pare sterowników ale żaden nie działał . Prosze was o pomoc ! :frowning: :frowning: :frowning: #-o #-o :expressionless: :expressionless: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:

janosik11 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Cześć. Z tego co widzę karta dźwiękowa jest na chipsecie VIA. Zobacz sterowniki z tej stronki http://pl.msi.com/product/mb/P4MAM-L.html#/?div=Driver&os=XP%2032.

Sprawdź też w manadźerze urządzeń czy sterowniki jest poprawnie zainstalowany. Jeśli tak a głosu nie ma to moim zdaniem trzeba ustawić odpowiednio mikser dźwięku. Jak to nie pomoże to jakieś uszkodzenie mechaniczne na płycie głównej.

W temacie masz literówkę.Zamiast Karty napisałeś Katy.