Poszukuję sterowników msi kt6 delta-sr ms-6590 v2.0 drivers

Witam,mam maly problem ze znalezieniem sterownikow do komputera a plytka mi gdzies przepadla i nie wiem co z tym dalej robic. Prosil bym o pomoc jezeli jest ktos w stanie je znalezc,podaje parametry komputera:

Komputer:

Sytem operacyjny: Microsoft Windowsa XP Professional

Dodatek Service pack: service pack 3

DirectX: 4,09,00,0904(directX 9,0c)

Typ procesora: Amd duron, 1200 mhz (12 x 100)

Nazwa plyty glownej: Msi kt6 delta-sr(ms-6590 v2.0) (5pci, 1 agp, 3 dimm, audio)

Microuklad plyty glownej: Via vt8377 apollo kt600

Pamiec fizyczna: 896MB (pc3200 ddr sdram)

Typ bios’u: Ami(02/10/04)

Ekran:

Karta wideo: Nvidia geforce2 mx/mx 400 (microsoft corporation) (64 mb)

Akcelerator 3D: Nvidia geforce2 mx/mx 400

Monitor: Monitor plug and play [NoDB] (141320040323)

Multimedia:

Karta dzwiekowa: Via ac’97 enhanced audio controller

Trochę tutaj:

http://pl.msi.com/product/mb/KT6-Delta-SR–LSR–FISR–FIS2R.html#/?div=BIOS

Kliknij na “Download” i dalej wybierz co potrzebne.

No tak tylko ze ze nie ma tego akurat ktorego potrzebuje a konkretnie 6590 v2.0 driv chyba ze przeoczylem ale raczej nie

Dodane 16.11.2012 (Pt) 15:19

a jest tylko v57,v56,v55,v54,52,v51,v50 i niewiem czy jakis z tych bedzie dobry prosze o pomoc bo nie jestem tak wtajemniczony i za bardzo nie wiem co i jak wiec jezeli mozna by bylo prosil bym bezposrednio o link do pobrania

Dodane 16.11.2012 (Pt) 15:26

eddie71 , No tak tylko ze ze nie ma tego akurat ktorego potrzebuje a konkretnie 6590 v2.0 driv chyba ze przeoczylem ale raczej nie,

a jest tylko v57,v56,v55,v54,52,v51,v50 i niewiem czy jakis z tych bedzie dobry prosze o pomoc bo nie jestem tak wtajemniczony i za bardzo nie wiem co i jak wiec jezeli mozna by bylo prosil bym bezposrednio o link do pobrania

3eci1990

To są wersje Biosów a Twój jest w miarę aktualny więc nie trzeba tego aktualizować.Po za tym Twój Bios ma wersję,której data nie pasuje do pozostałych.Czy to aby ta sama płyta główna?

Aby pobrać sterowniki najpierw najedź myszką na “Download” i z rozwijanego menu wybierz “Sterownik”.

Następnie ustaw system operacyjny na Win XP 32.

Wtedy pokażą się dostępne sterowniki.

Dodane 16.11.2012 (Pt) 22:29

Nie wiadomo czy są to wszystkie sterowniki.

Jeżeli planujesz zrobić reinstalację systemu to warto wykonać kopię zainstalowanych w systemie sterowników.Są specjalne programy,które się tym zajmują.Na przykład:

http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Magician-Lite,Program,Windows,13109.html

Chodzi o to aby tym programem zrobić kopię zapasową sterowników aby później zrobić ich reinstalację.

Programy te mają opcję aktualizacji, ale nie polecam stosowanie tego bo do starszych płyt trudno jest znaleźć właściwe sterowniki.Taka aktualizacja może zrobić zamieszanie w systemie.Innym kłopotem jest przymus instalowania tych programów aby móc przywrócić skopiowane sterowniki z powrotem do systemu.

Szukając w necie natrafiłem na programik Smart Driver Backup 2.12 (0.67 MB)

http://www.freewaregeeks.com/?page=detail&get_id=1758&category=82

Kopiuje sterowniki na np. płytę CD lub wybranego folderu i w razie potrzeby system Win XP ma do nich dostęp.

Wstępnie wypróbowałem ten program i skopiowałem sobie sterowniki na dysk"E".

Program jest dość czytelny i prosty w obsłudze.Niestety wg opisu działa tylko na XP.