Poszukuje sterowników pod Windows 7 64 bity dla Lenovo IdeaPad 320

Witam jak w temacie poszukuje takich właśnie sterowników. Na stronie producenta są tylko dla win 10. Proszę o pomoc może ktoś wie gdzie znaleźć. Pozdrawiam.

Na stronie producenta.

Napisałem, że na w/w stronie nie ma czytaj ze zrozumieniem

Wczoraj czochrałem ten temat i z tego co wiem, nie ma i nie będzie. Dlatego zrezygnowałem z zakupu Lenovo.

Które dokładnie stery? Do czego? Bo nie do wszystkiego trzeba… część rzeczy leci na systemowych.

1 polubienie

Widać gardzą ~9 letnim systemem.

Są tacy, którzy nie gardzą :slight_smile:

Panowie znalazlem dzięki za chęć pomocy i zainteresowanie. Po wielkich trudach i kombinacjach mam. Tylko jeden mały, ale problem podczas uruchaminia wyświetla sie malutki komunikat 2 razy checking media, czy da sie to dziwadło zlikwidować???

Może więc podziel się tą wiedzą. Być może ktoś inny będzie czegoś takiego szukał.

Spoko podziele tylko mam na innym komputerze ta stronkę. Mam tez stery moge podesłac. Dziwi mnie tez jeszcze jedna rzecz system 8.1, 64 bity Ramu 4 GB, a system korzysta z 1.97 można coś z tym zrobić???

Wielkich ceregieli nie ma… Wschodni bracia ogarniają wszystko jak zwykle bez problemów…
http://pyatilistnik.org i wystarczy przekopać stronę :wink: Stery są praktycznie rzecz biorąc te same co dla modelu 300, z tym że Seven potrzebuje zintegrowania drivera usb w swoją instalkę. To jedyny minus całej tej roboty.

Z ta pamięcią mozna cos poradzić???, pewnie karta graficzna zintegrowana bierze częśc ramu jak mniemam. Jednak troche mało zostaje

A ile ma zostać? Normalka, że Win 8.1 bierze swoje plus integra. W biosie zerknij, czy nie ma opcji ustawienia wartości ilości pamięci na grafkę?

A tu lista dla 300/320/330.
Model 300 musi mieć bios w wersji C9CN47WW, bo inaczej Seven będzie się wysypywał.
Jeśli ma inny to trzeba zmienić przed instalką systemu.

Drivers Windows 7 (64-bit) - ideapad 300-14IBR, ideapad 300-15IBR:

1-Chipset Intel TXE Driver for Windows 7 (64-bit) - ideapad 300-14IBR, ideapad 3
00-15IBR.rar

2-Display and video card Intel VGA Driver for Windows 7 (64-bit) - ideapad 300-14IBR, ideapad 300-15IBR

3-USB-device, FireWire, IEEE 1394 Intel USB 3.0 Driver for Windows 7 (64-bit)

4-Camera and card-reader Camera Driver (Azurewave, AVC, Bison, Chicony, Liteon) for Windows 7 (64-bit)

5-Display and video card Nvidia VGA Driver for Windows 7 (64-bit)

6-Networking Wireless LAN WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom, Intel) for Windows 7 (64-bit)

7-Audio system Realtek LAN Driver for Windows 7 (64-bit)

8-Bluetooth and modem Bluetooth Driver (Atheros, Realtek, Broadcom, Intel) for Windows 7 (64-bit)

9-Network connections LAN (Ethernet) Realtek LAN Driver for Windows 7 (64-bit)

10-Mouse and keyboard Touchpad Driver (Elan, Synaptics) for Windows 7 (64-bit)

11-Camera and card-reader Genesys Card Reader Driver for Windows 7 (64-bit)

12-Chipset Intel Chipset Driver for Windows 7 (64-bit) - ideapad 300-14IBR, ideapad 300-15IBR

1 polubienie

No własnie nie ma żadnej opcji trudno tak widać musi byc

Pewnie ten bios akurat jej nie ma. Bywają takie wersje także. Jedyne co zostaje, to dokupić w razie czego ramu :wink: