Poszukuję sterowników Sata do Abita an52

No własnie prośba tak jak w temacie. Chyba ,że nie będzie potrzebny jak będe miał płytke z windowsem sp2? jesli tak to co mam ściagnąć i co jeśli nie mam fdd co robić?

Sterowniki znajdziesz na stronie producenta. Podaję ci już linka do znalezionych sterowników. Sterowniki do kontrolerów ATA/SATA będą zapewne w paczce Chipset Driver.

Kurczę teraz widzę, że Nvidia chipset driver jest tylko pod Vistę, no nic poszukam zaraz innego.

Jeżeli masz Windows XP z SP2, to możliwe że podczas instalacji nie będziesz musiał ładować zewnętrznego sterownika do kontrolera SATA. Jednak przy niektórych płytach głównych trzeba go ładować mimo SP2, dlatego lepiej zaopatrzyć się w niego na zapas. Po instalacji systemu trzeba instalować paczkę sterowników do płyty głównej i te sterowniki do SATA wtedy też się instalują.

no zainstalowalem to od razu po instalce systemu wiec nie bedzie problemu jak podlacze swiezy nowy pusty dysk? on bedzie to pamietal czy na czas instalacji windowsa na tym nowym amm zostawic stry dysk ata zeby mogl sie system zainstalowac na starym dysku czy jak??

Tak ale czy podczas instalacji system będzie go widział? tak no ale skąd wziąć te stery? podpowiem ze dysk będzie to wd 320 gb AAKS i co mam zrobić jak nie mam fdd?

Tak ale czy podczas instalacji system będzie go widział? tak no ale skąd wziąć te stery? podpowiem ze dysk będzie to wd 320 gb AAKS i co mam zrobić jak nie mam fdd?