Poszukuję sterownikówdo laptopa MSI

witam poszukuje sterowników do laptopa MSI CR650 …na płycie mam wszystkie sterowniki ale co do kamery to nic nie mogę znaleźć czy to w necie czy na płycie…Dlatego proszę o sterowniki do kamery (tej wbudowanej)… Na płycie co do kamery to jest jedynie camera recorder…

Na stronie producenta masz wszystko:

http://pl.msi.com/product/nb/CR650.html … ver&os=All

(na samym dole)

nie wiem czy kolego nie zauważyłeś ale nie ma linków do pobrania sterów do kamery

Rzeczywiście (nie zauważyłem). Skoro sterowników nie ma, sprawdź opcję dodaj nowy sprzęt / wykryj zmiany sprzętu (w managerze urządzeń)

nie bardzo wiem o co chodzi… chyba o to w panelu biore dodaj urządzenie i potem czekam czekam i nic cały czas pisze że trwa wyszukiwanie… poleć co innego

Start / uruchom / devmgmt.msc / na samej górze (na ikonie) ppm / skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu. Próbowałeś poczekać, aż skończy skanować ? :slight_smile:

ja mam win7 więc jakie uruchom…? gdzie to znajde w starcie nie ma

win +r

no i mam różne… kartysieciowy, klawiatury, komputeritdico teraz?

Dodam, że przy niej masz nazwę komputera :slight_smile:

coty głupka ze mnie robisz? ja siepytam co dalej jak pobrałemliste tych urządzeńczy cos tam

Nie pobiera listy urządzeń, tylko sprawdza czy jest coś czego nie ma na liście / ew instaluje to :slight_smile:

Próbowałeś użyć czegoś co używa kamery ?

ale nic nie wyszukuje… janie wiem nawet czy ta kamera jest wlączona bojak mam ją włączyćskoro sterowników nie ma

W managerze urządzeń na pewno nie masz usb video device ?

nie ma nic związanego z wideo / camera

Masz tam jakiekolwiek pytajniki ? Skąd wiesz, że kamera nie działa ? Próbowałeś użyć jakiegoś komunikatora ? Masz jakąś kombinację z fn włączającą kamerę ? (np fn +f6)

Wy naprawdę czytać nie umiecie?

Tłumaczenie

Dodatkowo

■■■? Przecież ta kamera jest podłączona bezpośrednio do płyty głównej tego laptopa, więc jakie USB?

Do autora tematu: sprawdź czy w menadżerze urządzeń masz podobną pozycję do tej

2ykxfk1.jpg

Ja mam laptopa Samsung i taką pozycję mam.

Dodatkowo, rozwiń każdą zakładkę i sprawdź czy nie masz gdzieś takiego wykrzyknika jak tutaj

35ix93m.png

Pozdrawiam!

This device uses the native driver bundled in operating system.

Czyli wgraj np:skype i zobacz czy działa

Wbudowane kamerki są podpinane przez usb. Dawno nie spoglądałem w manager urządzeń, zapomniałem że jest tam zakładka urządzenia do obrazowania :slight_smile:

skypa juz miałem zainstalowanego wcześniej… PS wystarczyło fn+F6 żeby włączyć kamerkęi wtedy sterowniki sie same zainstalowały :slight_smile: DO ZAMKNIĘCIA