Poszukuję sterownikówdo laptopa MSI

(Andoy) #1

witam poszukuje sterowników do laptopa MSI CR650 ...na płycie mam wszystkie sterowniki ale co do kamery to nic nie mogę znaleźć czy to w necie czy na płycie...Dlatego proszę o sterowniki do kamery (tej wbudowanej).. Na płycie co do kamery to jest jedynie camera recorder...

(Drobok) #2

Na stronie producenta masz wszystko:

http://pl.msi.com/product/nb/CR650.html ... ver&os=All

(na samym dole)

(Andoy) #3

nie wiem czy kolego nie zauważyłeś ale nie ma linków do pobrania sterów do kamery

(Drobok) #4

Rzeczywiście (nie zauważyłem). Skoro sterowników nie ma, sprawdź opcję dodaj nowy sprzęt / wykryj zmiany sprzętu (w managerze urządzeń)

(Andoy) #5

nie bardzo wiem o co chodzi.. chyba o to w panelu biore dodaj urządzenie i potem czekam czekam i nic cały czas pisze że trwa wyszukiwanie.. poleć co innego

(Drobok) #6

Start / uruchom / devmgmt.msc / na samej górze (na ikonie) ppm / skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu. Próbowałeś poczekać, aż skończy skanować ? :slight_smile:

(Andoy) #7

ja mam win7 więc jakie uruchom..? gdzie to znajde w starcie nie ma

(Drobok) #8

win +r

(Andoy) #9

no i mam różne... kartysieciowy, klawiatury, komputeritdico teraz?

(Drobok) #10

Dodam, że przy niej masz nazwę komputera :slight_smile:

(Andoy) #11

coty głupka ze mnie robisz? ja siepytam co dalej jak pobrałemliste tych urządzeńczy cos tam

(Drobok) #12

Nie pobiera listy urządzeń, tylko sprawdza czy jest coś czego nie ma na liście / ew instaluje to :slight_smile:

Próbowałeś użyć czegoś co używa kamery ?

(Andoy) #13

ale nic nie wyszukuje.. janie wiem nawet czy ta kamera jest wlączona bojak mam ją włączyćskoro sterowników nie ma

(Drobok) #14

W managerze urządzeń na pewno nie masz usb video device ?

(Andoy) #15

nie ma nic związanego z wideo / camera

(Drobok) #16

Masz tam jakiekolwiek pytajniki ? Skąd wiesz, że kamera nie działa ? Próbowałeś użyć jakiegoś komunikatora ? Masz jakąś kombinację z fn włączającą kamerę ? (np fn +f6)

(stream) #17

Wy naprawdę czytać nie umiecie?

Tłumaczenie

Dodatkowo

WTF? Przecież ta kamera jest podłączona bezpośrednio do płyty głównej tego laptopa, więc jakie USB?

Do autora tematu: sprawdź czy w menadżerze urządzeń masz podobną pozycję do tej

2ykxfk1.jpg

Ja mam laptopa Samsung i taką pozycję mam.

Dodatkowo, rozwiń każdą zakładkę i sprawdź czy nie masz gdzieś takiego wykrzyknika jak tutaj

35ix93m.png

Pozdrawiam!

(Lechoslawgmer) #18

This device uses the native driver bundled in operating system.

Czyli wgraj np:skype i zobacz czy działa

(Drobok) #19

Wbudowane kamerki są podpinane przez usb. Dawno nie spoglądałem w manager urządzeń, zapomniałem że jest tam zakładka urządzenia do obrazowania :slight_smile:

(Andoy) #20

skypa juz miałem zainstalowanego wcześniej... PS wystarczyło fn+F6 żeby włączyć kamerkęi wtedy sterowniki sie same zainstalowały :slight_smile: DO ZAMKNIĘCIA