Poszukuję taniej domeny .pl


(Krystian Lysiak) #1

Witam

Chcę kupić domene .pl i teraz mam do Was pytanie. Jaką firmę byście mi polecili żeby było jak najtaniej ( nie potrzebuje na przykład domeny z home.pl) Chodzi mi o jak najtańsze rozwiązanie ponieważ strona nie będzie często odwiedzana. Nie znam sie na tych domenach i prosze was o link do takiej firmy abym miał wszystko z tą domeną i tylko sie podpinam.


(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Kamil) #3

Najtańsze? No to home.pl albo nazwa.pl. Oni mają zawsze bardzo niskie ceny (promocje), ale czytaj warunki umowy. A i nie zdziw się jak po roku będziesz musiał zapłacić 120 zł za domenę. Czytaj ile kosztuje odnowienie domeny na kolejny rok :slight_smile:


(Pamor) #4

A ja ci proponuję coś innego:

Jeśli ci nie zależy na nazwie oraz chcesz aby było jak najtaniej i nie będzie ci przeszkadzać parę reklam, które ci wrzucą na stronkę to wybierz http://cba.pl/

A to przykład mojej strony zamieszczonej na cba:

http://pamor.cba.pl/

Taniej już nie można bo to za darmo a w panelu admina masz pełne statystyki (chyba pełne :smiley: ).


(system) #5

Nie korzystaj z promocji...no chyba że bardzo dokładnie przeczytasz regulamin tej promocji. pl to z reguły 90-120zł za kolejny rok odnowienia.


(Atsuki) #6

obecnie najkorzystniej ma cal.pl


(Krystian Lysiak) #7

dziękuję

Pozdrawiam


(Skr3czu) #8

nazwa.pl, pierwszy rok tanio, a później drożej ...


(Keduciv) #9

Jeśli chcesz kupić domenę na dłużej niż rok najrozsądniej będzie skorzystać z oferty firm, które oferują tanie przedłużenia. Polecam active24.pl lub 2be.pl. Dla przykładu w 2be.pl kupisz domenę .pl za 19 zł (dość drogo patrząc na ofertę firmy home czy nazwa) ale przedłużenie masz już za 69 zł.