Poszukuję telefonu do 150 zł na aonament do 25 zł

witam,

aktualnie jestem na etapie poszukiwania telefonu do swoich potrzeb. Szukam, szukam, ale nie mogę znaleźć nic sensownego. Nie musi mieć żadnych specjalnych bajerów. nie potrzebuję nawet odtwarzacza mp3. aparat też niekonieczny, ale może być. Ważne są dla mnie trzy elementy: wygląd - powalać na kolana nie musi, ale ma jakoś cywilizowanie wyglądać (podobają mi się samsungi, większość z nich), cena - do 150 zł (na umowę, w jakiejkolwiek sieci, byle jaknajniższy abonament, w orange, czy w erze jest chyba 10, albo 15 zł, w każdym razie max 25) no i trwałość - nie będę nim rzucał, zwykłe użytkowanie, chodzi tylko o to żebym nie musiał z nim latać co miesiąc na gwarancję.

Myślałem o jakimś samsungu lub nokii, lecz nic konkretnego nie upatrzyłem sobie jeszcze. Czekam na propozycje tych, którzy siedzą w telefonach trochę wiecej niż ja :stuck_out_tongue:

Nokia 1200 lub kolejne modele.

http://www.ceneo.pl/;015758880-10.htm

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1185

Jeśli telefon ma być trwały to tylko Nokia.

nie powiedziałbym…ile przeżył mój k300i… :stuck_out_tongue:

  1. przejechał się z górki 200metrów po asfalcie

  2. dostał z kamienia

  3. był kopany jako piłka

itp

i działał ponad rok tylko panel raz zmieniałem i yojstick pozatym wszystko sprawne, więc niepowiedziałbym że tylko nokia…

z nokii to stara dobra 3510i za 100zł nową powinieneś dostać a telefon wybież jak najlepszy za 1zł i sprzedaj go

Jeśli telefon ma być trwały to w żadnym wypadku Nokia! Mówi Ci to były pracownik jednego z operatorów. Jeśli chcesz mieć święty spokój i nie latać do serwisu to SE albo Samsung. LG również nie wchodzi w grę, gdyż są bardzo awaryjne. Czasy Nokii panie i panowie już minęły a pozostało tylko przekonanie, że są najlepsze i najtrwalsze. Niestety zmieniło się to bardzo mocno.

tej, no nie przesadzajcie… ja mialem na myśli cenę 150 w jakiejś umowie z operatorem. ja szukam telefonu, a nie cegły do podparcia drzwi :stuck_out_tongue: z tymi bajerami to chodziło mi o to, że nie mają dla mnie większego znaczenia, ale telefon ma być jakiś normalny, cywilizowany. właśnie myślałem nad samsungami bbart79. Od tego co proponujecie to już moja 2600 jest lepsza

Podaj przykład samsunga, który się tobie podoba, oczywiście w tej cenie co podajesz!

Z nokii można poszukac ofert dla 7360, 6021 i 6020(wyglądają identycznie, tylko pierwsza ma Bluetooth, a następna kamerę VGA). Może jeszcze 5070 i 3220. Zobacz te tele i powiedz, czy chociaż jeden jest w twoim typie :slight_smile: :slight_smile:

W abonamentach za 10zł (superkarta w Plusie, np mix 10 w Orange, taryfa zero w Erze) nie ma możliwości zakupu telefonu! Tzn możesz sobie kupić telefon, ale jego cena jest taka jak na warunkach ogólnych.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.