Poszukuję telefonu do 1500 zł

Poszukuję nowy telefonu na androidzie do kwoty 1500 zł (najlepiej na raty). Moje wymagania to szybki procesor i dobra antena GPS. Co będzie najlepszego w tej cenie? Zastanawiam się nad Huawei P9

http://allegro.pl/xiaomi-mi-5s-64gb-gw12-4-kolory-bez-loc-pl-menu-i6721939838.html
Procesor Snapdragon 821 ten sam, co w Google Pixel.
GPS - spokojnie łapie 16-20 satelit, szybki fix.

Lepszy od P9 lub Honor 8?

Moim zdaniem tak.
A już na pewno pod względem “user expirence” - płynności i szybkości działania.
(w końcu tandem: topowy procesor + RAM LPDDR4 i szybka pamięć wewnętrzna UFS 2.0 robią swoją robotę)
Chociaż Android z MIUI, albo ktoś bardzo lubi, albo nienawidzi.
Dla mnie jest bardzo wygodny i nie przeładowany jak TouchWiz Samsunga.
A do ikon bezpośrednio na pulpitach idzie się przyzwyczaić i ładnie sobie w folderach pogrupować apki.

Co prawda mam jego poprzednika Mi5 Pro (z ceramicznymi pleckami), ale używam na co dzień i raczej telefonu nie zmienię dłuższy czas.
Mam tylko nadzieję, że aktualizacja w najbliższym czasie do Androida N pójdzie gładko jak inne aktualizacje MIUI.

jak bierzesz pod uwagę b-brandy to fajny w tej cenie jest myPhone X Pro z 4GB ramu

@ZigiTop
myPhone szybko porzuca wsparcie dla swoich smartfonów.
Użytkownik szybko utknie bez aktualizacji firmware. (w tym luk bezpieczeństwa)
Poza tym procek mediatek P10 można porównać z co najwyżej Snapdragonem 620 - do 821 mu sporo brakuje.

Tutaj masz porównanie aparatów w telefonach do 1300zł. Rzeczywiście takie premium w dobrej cenie. Mówisz że zastanawiasz się nad Huawei, ale tutaj ewidentnie widać że Samsung jest lepszy.

very nice phone i am also looking for this phone.