Poszukuję telefonu do 400-500 zl

(lioton) #1

Witam.

Proszę o sugestie i typy.

Nie faworyzuję żadnej marki ani modelu, jedyna uwaga to aby nie był to telefon z klapką, posiadał aprat przynajmniej 3,2 mpx ze znośną optyką, bluetooth, radio .. no z takich podstawowych w zasadzie tyle :smiley:

Mile widziany slider, dotyk też może być.

(msnet) #2

Polecam SE p1i - używam takiego od kilku miesięcy i jestem z niego w pełni zadowolony. No i ma wszystko, o czym napisałeś.

(SeBoLaS) #3

Samsung Avila

(Ziomek Zemsty) #4

No to może SE w 595 albo K850. Ten drugi raczej lepszy, aczkolwiek w tej cenie to tylko używany. Mimo wszystko wiadomo, że czasami ktoś czegoś nie używa i oddaje. Może tobie się taki trafi. Ma 5 MPX z fleszem i sensory dotykowe. Poza tym to o chcesz.

(Pawbrotm) #5

A może Toshiba G810 - na Allegro dostaniesz za tyle.

(lioton) #6

Z wyż:ej podanych podpatrzę dokładnie na K850 :smiley:

Toshiba raczej nie 8) szukam telefonu nie biznesowego :smiley:

A co myslicie o LG Secret :?:

(klopas) #7

nie radzę, aparat 5MPx ale już w moim byłym iPhone był lepszy :stuck_out_tongue:

(Ziomek Zemsty) #8

A jak zrzuciłeś zdjęcia na komputer to co??? Nagle z iphone okazują się za małoe, a powiększone w programach do tego są rozmazane. Widzisz, nie możesz oceniać jakości zdjęć zaraz po ich zrobieniu na wyświetlaczu telefonu, bo tu ważną rolę odgrywa sam wyświetlacz. W iphone 16 mln kolorów i ponad 3 cale. W K850i 272 tys. kolorów i trochę ponad 2 cale.

I dlaczego Pablo ty zawsze chwalisz swoje??? Odrzucasz Soniaki tylko dlatego, że są nudne (tu przyznaję rację). Jednak to jakby nie patrzeć dobre telefony.

(klopas) #9

z k850 jak się pomniejszy photoshopem do 1600x1200 to są znośne... ale w skali 100% porównując to k850i wypada słabo...

jak chcesz nudne SE to lepiej k800i kup, ma zdecydowanie lepszy aparat niż ten żałosny k850i no i telefon ma być wygodny w obsłudze a do k850i trzeba się przyzwyczajać co jest chore... no i niewygodne takie coś jest...

(Pawbrotm) #10

Co ja poradzę, że za tyle dostaniesz ten telefon, a on nie jest zły - poza tym niebawem już nie będzie mój, bo sprzedaję. Poza tym "soniaki" odrzucam, bo jak napisałeś - są nudne i nie lubię tej marki - jedyny ich telefon, który mógłbym wziąć to Xperia.

(klopas) #11

która jest wytworem HTC i która wytrzymałością trzyma poziom SE :smiley:

(Pawbrotm) #12

To ja akurat wiem - zapomniałem dopisać "w ostateczności"

(matekadamczak) #13

A ja nie wierze ze to piszę ale zaproponuję Samsunga S7330 dobry aparat 3,2 MPx, karty pamięci do 4 lub 8 GB, radio z RDS no i dotykowy panel

http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/gts7330/

(klopas) #14

i on jest warty polecenia? śmieszne... karty SDHC obsługuje większość telefonów z systemem...

(lioton) #15

Tak się składa że miałem K800 a m.in C702 i C902 osobiście testowałem i obydwa uważam za bardzo dobre telefony tak samo jak markę SE ogólnie ( no może oprócz Walkmanów bo z nich nie miałem żadnego) :smiley:

No ale wracając do istoty tematu ... S7330 odpada, nie podoba mi się jakoś :?

Natomiast zainteresowałem się nokią 6210 Navigator i chciałbym poznać Wasze opinie o niej i o tym jak wypada w porównaniu z LG Secret :smiley:

No i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś telefon dowolnej marki parametrami podobny do powyższych :smiley: bo ja się już w tym nieco gubię :?

(matekadamczak) #16

oj "klopas" ty zawsze torpedujesz to co jest napisane o SAMSUNGACH?

nie miałeś telefonu w ręku a piszesz farmazony

cenie sobie samsungi i sam taki sobie kupie

"lioton" To popatrz za U900 bardzo podobny lecz inaczej ma zrobioną klawiaturę, aparat 5,0 Mpx, wzmacniacz Bang&Olufsen ( jeśli zrobiłem błąd w nazwie to poprawić)

Ewentualnie Nokia 6500 slide

(klopas) #17

znalazłem E250 i dałem kumplowi bo tego się używać nie dało :smiley:

a z resztą model który podałeś nie jest nawet wart uwagi

a z resztą pewnie go zachwalasz bo masz, tak jak to kiedyś robiłeś z tą żałosną nokią 5200 :stuck_out_tongue:

(matekadamczak) #18

wiesz... jeszcze nie mam a tą nokię co podałeś mam w tej chwili. Pokazałbym jak wygląda, ale każdy by się załamał na jej widok.

wytrzymała ze mną rok, a to jest nie lada wyczyn bardzo dużo niepotrzebnie bawie sie tym telefonem taśma ledwo chodzi ale działa.

(klopas) #19

ale masz zamiar kupić jakiegoś szajsunga i teraz wciskasz go wszystkim :stuck_out_tongue: są lepsze telefony i EOT

a z resztą autor wątku napisał

mimo wszystko kumpel miał mocniej rozwaloną, zapewne masz całą obudowę albo chociaż 50% z niej :stuck_out_tongue:

do 500zł... musi być to radio? jest mało telefonów z WM z radiem (choć toshiba g810 je posiada)

lecz uważam że g900 jest lepszym sprzętem niż g810...

(matekadamczak) #20

obudowę mam w 99% sprawną. Jest cały porysowany, wymalowany lakierem samochodowym (moj tata mi go tak urządził)

głośnik mi nie łączy i nie działa podświetlenie. Wyłącza się. więc kumpel poza obudową miał wszystko sprawne?