Poszukuję telefonu w przedziale 350-370zł

Poszukuję telefonu do 350-370zł. Byle to nie był żaden SE, a w szczegolnosci k750i, gdyż mam go od dwóch lat i mi się “przejadł”. I proszę się sugerowac cenami z allegro. Aparat przynajmniej tak z 2.0Mpix ale 1.3 ew. może być.

wylicytuj nokie 6300 :slight_smile: Super telefon o ile nie oczekujesz mini komputera.

telefon może i fajny, ale słyszałem, (i czytałem :P) że ma strasznie słabą baterię. No a ja codziennie naparzam w gry na komie więc nie chcę jej ładowac codziennie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

do grania N-gage CLS… jest większy od QD ale na QD nie wygodnie się gra tzn fajnie ale na cls dużo lepiej :slight_smile:

a jakbyś zobaczył gry na N-Gage to byś go kupił nie zważając na rozmiar :slight_smile:

EDIT:

żebyś nie szukał to masz kilka screenów:

callofduty01.jpg

Call of Duty

pawlooo7ov.jpg

Ale się uśmiałem…

Polecam Nokię 6630, albo jeszcze lepiej N70

N70 jest troche klocowaty :smiley: chyba skusze się na N-GAGE. Posiada ktoś go? Jak się sprawuje: nie wiecha się, bateria długo trzyma itp. Tylko nie wiem czy wybrac QD czy classic.

N-Gage to już stary model, stary Symbian, mało pamięci RAM.

A jaki by mi proponowalibyście do gier. Aparat może odpasc, ale musi byc blutetooth, mp3 i wejscie na karte

na CLS się wygodniej gra i nie ma głupiej gumy :slight_smile: ale jest większy :confused:

QD jest mniejszy i ciut lepszy ale gorzej się gra i jest guma która sama odchodzi (jak odejdzie to lepiej)