Poszukuje telefonu

Witam. może ktoś sie orientuje czy istnieją telefony z bardziej rozbudowana antena wewnetrzną… tzn. chodzi mi o telefon który lepiej łapał by zasięg. oczywiscie pomijając telefony dysponujące trójzakresowym zasięgiem bo to niewiele pomaga… telefon nie musi byc jakis “wypasiony” chociaż było by dobrze żeby były podstawy czyli kolorowy wyświetlacz polifonia i taki tam. z góry dzieki czekam na każde propozycje. :mrgreen:

Cena do ilu ? Zasięg bardziej zależy od operatora.

cena nie gra roli… operator era. ogólnie to zasieg jest ale nie chce zeby mi zanikał a teraz tak sie dzieje

to zalezy

jeśli będziesz miał telefon powiedzmy 1 km od wieży to zasięg będzie bdb a jeśli nie będzie anteny w pobliżu albo będziesz w jakiś podziemiach to wiadomo ze nawet najlepszy telefon nie złapie zasiegu

Nie Zgadzam się z tobą mam telefon n80 (wypasiony jak ty to powiedziałeś)

Mam Erę zasięg łapie wszędzie gdzie tylko byłem (góry, bałtyk ;*)

Ja w swoim życiu miałem kilka telefonów i muszę Ci powiedzieć że to zależy od aparatu (czyt.telefonu), to od niego głównie zależy “mocny” zasięg.

Z bólem serca muszę powiedzieć że najlepszy zasięg mają nokię, nie pytajcie mnie dlaczego “z bólem serca” bo po prostu nie lubię tej marki telefonów i już.

nie bede sie z Wami kłócił. Powiem krótko. Mam motorolkę l6 i tam (nie wiem może w innych telefonach też) można dopasować “pozycję sieci”

dzięki temu mi zasięg nigdy nie spada poniżej połowy[plusgsm]

a z telefonu korzystałem od mazur aż po górne bieszczady…