Poszukuje testów dysków twardych

Witam,

wiem ze to może nieodpowiednie forum na taki temat , ale nie moge sobie poradzić ze znalezieniem materiałów do napisania pracy kontrolnej. Poszukuję testów dysku twardego z interfejsem Serial ATA, najlepiej jakiegoś z nowszych modeli.

Wiem, ze Internet jest źródłem wielu informacji na różne tematy, ale nie mogę za pośrednictwem m.in. google.com, znaleźć nic konkretnego co wyczerpywałoby mój temat.

…za wszelkie informację serdecznie dziękuję.

pozdrawiam enek

Powiem tak - nie wiem, co już masz (czyli co znalazłeś sam) i jakiekolwiek bezwiedne wpisywanie linków mija się z celem!

Co do GOOGLE - może problem leży w nieumiejętnie postawionym zapytaniu. :roll: Przyjmując moją wersję zapytania, już tylko na I-szej stronie, oprócz jednego sklepu - masz same artykuły na ten temat i to rzeczywiście wyczerpująco omawiające sprawę wraz ze wszystkimi bajerami technicznymi. I w istocie o testowanie chodzi…Na drugiej jest to samo…

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=++t … lr=lang_pl

http://benchmark.pl/

tam weż rankingi i testy dysków ata nie dało sie zrobić linka

ok… już sobie poradziłem.Zapomniałęm dodać w treści posta, ze zależy mi na “nieoklepanych” testach, a wg mnie chip dop takich nalezy. Znalazłem ciekawe testy na PClab-ie.

pozdrawiam enek

Update:

i…znowu nie tak napisałem jak chciałem:)

…wg mnie chip nalezy do oklepanych źródeł