Poszukuję textu na stronkę

Siema mam pytanko gdzie moge znaleść taki text gdzie jest coś napisane “jeśli jesteś urzednikiem albo kimś związanym…(z czym tam)…masz zakaz wejścia na tę stronę bo złamiesz ustwę(o czymś tam…)”. ten text sie przydaje jak ktoś ma stronie pliki (download). Zainteresowani sprawą będą wiedzieli o co chodzi

Człowieku - czy ty myślisz, że taki tekst uchroni cię przed odpowiedzialnością karną? LOL :hahaha:

Daj sobie z tym spokój …ten tekst to ściema dla lamerów :stuck_out_tongue:

jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie moŻesz wejść na tą stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. jeśli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995) co będzie oznaczało że nie moŻesz rościć praw do odłączenia naszych isp(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związenej z ta strona właczając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tę stronę internetowa odwiedzają.

2 sekundy w google: nie podaje dokładnego źródła gdyz jest tam nielegal.

A co do tego to jest to chyba bajer taki sam jak z tym iż pliki należy wykasować po 24 godzinach;] :mrgreen: :wink:

Nie bajer, ale zwykła ściema.

Jeżeli urzędnik, zajmujący się piractwem, wchodząc na Twoją stronę,

złamie prawo - jest nim brak powiadomienia o uzyskanej wiadomości,

to złamie je każdy inny.

Innymi słowy, informujesz wprost o sprzecznej z prawem zawartości

swojej strony.

No cóż - Twój wybór, Twoja wola

buhahaha - oczywiście pod kierunkiem autora tematu

Dobre, zawsze podobało mi się takie podejście :slight_smile:

Ja bym to jeszcze tak zmienił i zaproponował zawiesic sobie na drzwiach do mieszkania.

Może to być sposób na (ostatnio szeroko komentowane) sprawdzania przez policję prywatnych mieszkań :slight_smile:

Troche przerobić i mozna by z tego zrobić nawet system antywłamaniowy do samochodu :clever:

dobreee lisek ja se to drukuje i to bedzie info dla mojej matki :P:P co za temat :P:P ale lisek dobrze to napisał :smiley:

Złączono Posta : 12.01.2006 (Czw) 16:52

zmienilem to troszke :stuck_out_tongue:

Ja napiszę na swojej stronie “Klikając na powyższy link oświadczasz, żę akceptujesz regulamin {link do regulaminu}”

a w ‘powyższym linku’ napiszę “Jeśli tu wszedłeś, to znaczy, że zaakceptowałeś regulamin, jesteś zmuszony przelać 70 zł na moje konto: {tu numer} w innym przypadku do zobaczenia w sądzie”

niektórzy myślą, że wszystko, co napiszą np. na stronie www od razu mam moc prawną… :-/