Poszukuje tytułów gier symulacyjnych

Witam!! Mam lezec kierownice i nie mam zadnych porzadnych symulacyjnych gierek. Mam tylko jedna taka fajna RALLY CHAMPIONS ale mnie znudziła…

Moze ktos zna jakies takie dobre symulacje ??

Prosze o jakies tytuły gier

Z góry dzieki Pozdrawiam

Dobrą grą symulacyjną jest Life For Speed. Są to wyścigi samochodowe gdzie wszystko dzieje się realistycznie. Naprawde polecam tą gierke.

Szczerze polecam grę Richard Burns Rally. Najlepszy symulator rajdowy, dobrze ze masz kierownicę bo na klawiszach byś nie pograł. Jest najlepszy, dostępny na allegro.

Colin McRally 2.0(niezbyt realistyczna ale chodzi o fraide z gry), LFS *myszką prowadzi się lepiej ale chyba najbaradziej realistyczna samochodówka.

No dzieki RMcRally jakos mnie nie pociąga ale dzieki za propozycje skorzystam z tych Life For Speed i Richard Burns Rally

ale nie wiem o co chodzi w tym zdaniu “Jest najlepszy, dostępny na allegro.” co napisał MarXciN czy chodzi o dobry dostep kierownic zeby kupic czy gry Richard Burns Rally. Dzieki Pozdrawiam !

Chodziło mi że można kupić tą grę na allegro. Niestety nigdzie nie widziałem, ale ja nie umiem szukać :x :frowning: A najlepszy jeśli chodzi o realistykę.