Poszukuje tytułów gier symulacyjnych


(Jakub M2) #1

Witam!! Mam lezec kierownice i nie mam zadnych porzadnych symulacyjnych gierek. Mam tylko jedna taka fajna RALLY CHAMPIONS ale mnie znudziła..

Moze ktos zna jakies takie dobre symulacje ??

Prosze o jakies tytuły gier

Z góry dzieki Pozdrawiam


(TopuŚ) #2

Dobrą grą symulacyjną jest Life For Speed. Są to wyścigi samochodowe gdzie wszystko dzieje się realistycznie. Naprawde polecam tą gierke.


(Michalowski Marcin) #3

Szczerze polecam grę Richard Burns Rally. Najlepszy symulator rajdowy, dobrze ze masz kierownicę bo na klawiszach byś nie pograł. Jest najlepszy, dostępny na allegro.


(Mop Daniokloc) #4

Colin McRally 2.0(niezbyt realistyczna ale chodzi o fraide z gry), LFS *myszką prowadzi się lepiej ale chyba najbaradziej realistyczna samochodówka.


(Jakub M2) #5

No dzieki RMcRally jakos mnie nie pociąga ale dzieki za propozycje skorzystam z tych Life For Speed i Richard Burns Rally

ale nie wiem o co chodzi w tym zdaniu "Jest najlepszy, dostępny na allegro." co napisał MarXciN czy chodzi o dobry dostep kierownic zeby kupic czy gry Richard Burns Rally. Dzieki Pozdrawiam !


(Michalowski Marcin) #6

Chodziło mi że można kupić tą grę na allegro. Niestety nigdzie nie widziałem, ale ja nie umiem szukać :x :frowning: A najlepszy jeśli chodzi o realistykę.