Poszukuje urządzenia wielofunkcyjnego

Wita, potrzebuje pomocy w wyborze urządzenia wielofunkcyjnego. Chciałbym kupić urządzenie laserowe ale cz-b (ale skaner żeby był kolorowy). Dobrze by było, żeby było tanie w eskploatacji - słyszałem, że urządzenia firmy Brother są takie i na dodatek dobre - Ponieważ w domu mam 3 laptopy to chciałbym, żeby urządzenie działało w sieci i tu niestety jest pytanie czy warto dołożyć i kupić odrazu z podłączeniem ethernet lub WiFi czy można kupić z usb i np do tego router z wejściem usb i też będzie to działać w sieci(nie chciałbym non stop latać i podłączać laptopa do urządzenia). Nie chciałbym wydać więcej niż 700 zł. Nie zależy mi na ADF ani fax. Fajnie by było jakbym mógł skanować za pomocą TWAIN - tzn żebym mógł odrazu skanować np do pdf, a nie że najpierw jakiś program ze sterowników a poźniej zmieniać fomaty. Jakaś propozycja?

Konkretnego modelu nie doradzę, ale mogę śmiało powiedzieć że lepiej dołożyć kasę i kupić model z WiFi bo dopłata duża nie będzie a komfort użytkowania dużo większy jeżeli ma się w domu sieć bezprzewodową.