Poszukuje wersji trial Windows Vista

Witam.

Poszukuje i nie mogę znaleźć systemu operacyjnego Windows Vista. Oczywiście aby mnie ktoś, źle nie zrozumiał kupiłem jakiś czas temu laptop wraz z licencją ale przez pewien okres korzystałem z Linuxa i usunąłem sary system. Zależało by mi aby po wpisaniu kluczu była to wersja pełna. Z góry dziękuje.

jedynie to chyba ci zostaje opcja ściągnięcia pirackiej wersji (czyli instalkę najlepiej czystą) lub pożyczyć od kogoś płytą z systemem a samej visty nie można legalnie ściągnąć z neta, z tego co wiem oczywiście

Ciężko będzie 4 lata po premierze znaleźć w necie taką wersję do pobrania. Szukaj na warezach a na pewno znajdziesz. Po pobraniu sprawdź tylko czy sumy kontrolne się zgadzają z tymi podanymi na stronie msdn. Instalując wpisz swój klucz a instalator dobierze odpowiednią wersję do instalacji.

Obraz instalki powinieneś mieć na dysku. Ukryta partycja. No chyba że ją też skasowałeś to zainstaluj sobie linuxa.

Zadzwoń do producenta, powinien mieć Twój system i ci wysłać. Jeśli masz HP to wysyłają bezpłatnie.