Poszukuję widoku płyty lapka

czy jest ktoś mi pokazać widok płyty lapka amd64athlonX2 na płycie f3ke (X53series)ponieważ wszelkie programy głupieją chcąc zobaczyć "co jest wrzucone do niego"jest na gwarancji i i nie chcę w nim grzebać a firma ASUS w bola leci nic nie chcą mi pokazać na zdjęciu ponieważ wykryłem im 17%niekontratybilnych sterów w pomocy napisali nic konkretnego co mogło mi pomóc czipset test mi pokazał jakiegoś hammera jako nazwę a jeszcze system jest Vista to wogóle jest wesoło może ktoś jest mi w stanie pomóc jej widok oczywiście sobie zastrzegli albo nie mogę znaleźć pozdrawiam wszystkich :smiley:

Ściągasz Everesta i jedziesz! :stuck_out_tongue:

nie daje w pełni rady :-);system przystosowany jest do obsługi 64bit i to może byc przyczyną zobaczcie sobie na asusa stronie z czym mam doczynienia

Ale mobo, ram, grafe i jeszcze pare rzeczy sprawdzisz.

Zobacz jeszcze te programy: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … gramowania

moim obiektem zainteresowania jest płyta główna pozdro 8)

To płytę powinno wyświetlić. Jak nie wyświetli to jest w opisie sprzętu (w tych papierach co dostałeś razem z lapkiem).

tak jest f3ke x53series dzięki za chęci :frowning:

jedynie co może mi w tym wypadku pomóc to znalezienie update contrability albo driver agent oczywiście świetnie by było gdyby był darmowy chodzi o automat znajdowania odpowiednich sterów płyty itd powiedzmy najlepszych coś w rodzaju jak stosuje to MSI pozdrawiam wszystkich się męczących do jutra :lol: