Poszukuję Winampa 2.95 PL

Witam.

Poszukuję Winampa 2.95 PL z nowoczesną skórką.

Proszę nie pisać że od tego są wyszukiwarki - szybko i b. dużo znalazłem ale po rozpakowaniu 5 plików okazywało się

że nie jest w wersji polskiej i bez nowoczesnej skórki.

Na vortalach pisze co innego a rzeczywistość jest inna.

Straciłem wiele godzin i dlatego serdecznie proszę o podanie linku do pewnego w/w Winampa.

Pozdrawiam.

XMan.

http://www.instalki.pl/programy/downloa … inamp2.php

Sprawdziłem dwie godziny temu - nie jest PL i bez nowoczesnej skórki. :frowning:

http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik-759-Winamp_2_95_Full_PL.html

Również sprawdziłem i tylko tak pisze - to jest wersja ang. i bez dodatkowej skórki.

/ dlatego założyłem ten temat /…

Nowoczesna skórka, tzn. modern??

Tak.

Kiedyś miałem Winampa 2.95 PL z tą skórką tylko nie pamiętam z jakiej strony.

Teraz chciałem zainstalować znajomemu na b. słabym i starym laptopie z Windows 95. :slight_smile:

Ostatecznie może być inna wersja Winampa tylko taka aby miała kilka MB, PL, ze skórką ,modern" i dla Windows 95.

Witam. Spróbuj TU lub TU.

Starsze wersje: Winamp.

Spolszczenie:Language pack.

Skórka: Modern.

Wszystko powinno działać pod tą wersję.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Zaraz sprawdzę - teraz powinno być OK. :slight_smile:

Pozdrawiam.

XMan.

Wersja Winampa 2.95 jest po angielsku niestety i wymaga osobnego spolszczenia,niema ona nowoczesnej skórki moderm,pozatym słaby komputer z windows 95 tej skórki nie obsłuży dobrze,bo winamp będzie się zacinać,ja tak miałem na starym kompie z Windows 98 i wersją Winampa 3,dopiero od 3 wersji Winampa wprowadzono skin moderm

Z winampem w wersji 2.95 jest tak jak

Można jedynie użyć skórki klasycznej, która wyglądem przypominać będzie skórkę nowoczesną, oto taka skórka, jeżeli natomiast chodzi o to by winamp był w wersji polskiej to możesz spróbować pobrać plik spolszczający z tej strony

Już Winamp gra aż buczy. :slight_smile:

  1. Pobrałem Winampa 2.95 w wersji ang.

  2. Spolszczyłem.

  3. Dodałem tą skórkę co podał @79ronin / jest po ang./.

W sumie Winamp ma tylko 2.5 MB i działa super na tak słabym laptopie.

Dziękuję.

XMan.