Poszukuję z dual sim, wifi, firmy myPhone

Witam serdecznie!

Tak jak w tytule szukam telefonu marki myPhone, który będzie posiadał:

-dual sim (wejście na dwie karty sim)

-wifi, wiadomo o co chodzi

-i nie ma być dotykowy, normalne guziki

Może ktoś zarekomendować jakiś model? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :lol:

Są tylko dwa takie telefony: myPhone 9010 i myPhone 9015. Mają klawiaturę QWERTY, czyli taką jak w PC. Cena to ok. 500 zł.

pinio150 , jeśli chcesz kupić dual sima firmy myPhone to muszę cię ostrzec że mają one poważną wadę a raczej funkcjonalnie są ułomne - tylko jedna karta naraz jest aktywna.

Co to oznacza?

Otóż w normalnym dual simie (np. mój Samsung D880 - pierwszy tego typu tel na polskim rynku i jeden z bardziej udanych modeli) obie karty naraz są aktywne i jak odbierzesz połączenie z jednej i ktoś ci zadzwoni na drugą to masz w głośniczku dyskretny sygnał że ktoś dzwoni a tamten dzwoniący ma normalny sygnał dzwonienia - możesz zdecydować się zakończyć lub zawiesić aktualną rozmowę i odebrać drugą.

Natomiast w dualsimach myPhone w identycznej sytuacji ten dzwoniący na drugą kartę ma sygnał zajętości - więc to tak samo jakby dzwonił na tą kartę z której aktualnie rozmawiasz.

a to może jakiś inny telefon bezdotykowy, normalne przyciski, normalna klawiatura, qwert’y brak, musi posiadać wifi,dual sim i spełniać kryteria, które podałem powyżej a teraz zapomniałem wymienić. proszę o podawanie telefonów, marek mało znanych w Polsce, jakieś telefony wschodnich producentów. myPhone w takim razie odpada :x

Mam pytanie do Scriptera, czy model 9015 TV też tak ma?

Chyba tak bo ja użytkuję i mam problem, Jak rozmawiam na jednej karcie i ktoś dzwoni mi na drugą, to pojawia się komunikat “abonent poza zasięgiem sieci lu ma wyłacznony telefon”… i to jest lipa straszna :confused:

pytanie jak to zmienić aby pojawiał się dla dzwoniącego chociaż sygnał zajętości lub komunikat że prowadzę drugą rozmowę, gdyż na obu kartach mam włączoną usługę połączenia oczekującego.

korkas , nie znam tych telefonów, wiem tylko to co udało mi się znaleźć na ich temat w sieci.

Na temat myPhone 9015TV Verse Pro znalazłem następujące info:

Żałuję, że nie dotarłem do tej informacji przed zakupem mojego myphona, chyba bym się nie zdecydował, gdybym wiedział, że tylko jedna karta jest tak na prawdę aktywna podczas dzwoniania.

Co to oznacza w praktyce? A to że jak rozmawiem na jednej karcie i ktoś dzwoni na drugą to słyszy komunikat, że abonent jest poza zasięgiem sieci lub ma wyłączony telefon ;/

Chciałem, to zmienić na choćby sygnał zajętości, ale ponoć się nie da ;/ tak mi powiedzieli na infollinii myphona.

Może ktoś wie czy można to zmienić?

Swoją drogą to infolinia mypona moim zdaniem jest beznadziejna, brak profesjonalizmu. Dzwoniłem 2 razy i odniosłem wrażenie jakbym oderwał kogoś od innego zajęcia, a ten ktoś nie miał czasu na tą rozmowę, w dodatku nie otrzymałem satysafakcjonującej pomocy.