Poszukuję zbioru aktualizacji paczki jakiejś do windowsa Xp

Ja w gry raczej nie gram. Wolę się bawić jakimiś programami, a jak gram to w jakieś symulatory ostatnio np. kierowca ciężarówki ale mniejsza o to.

Ten obraz o którym mówisz mogę zrobić też Norton Ghost?

Zaznaczam foldery, czyli cały dysk C:\ system, documents and settings, i które chce programy, i robię obraz tego, potem tylko jak się coś popsuję, robią przywracanie systemu tym programem, i to wszystko? Dobrze piszę, o to chodzi?

Dokładnie o to chodzi!

Norton Ghost to już klasyka tego typu oprogramowania. Nie wiem, jak przebiega proces właśnie w nim, ale w Acronis TrueImage wyglada to tak, że instalujesz program a potem uruchamiasz kreatora tworzenia dysku startowego. Uruchamiasz komputer startując właśnie z tej rozruchowej CD i przechodzisz przez kilka kroków. Można tam wybrać, czy program ma zrobić obraz całej partycji, czy tylko wybranych folderów. Ja robię obraz całej partycji. Potem, jak coś pójdzie nie tak, znowu uruchamiasz tę CD i przywracasz system równie prostym kreatorem.

Partycję, której obraz zrobisz można nawet sformatować a i tak zostanie przywrócona. Coś w sam raz na eksperymenty z systemem :slight_smile:

W Sieci jest mnóstwo poradników o robieniu obrazów partycji.

Dobra dzięki wypróbuję ten program, pobawię się nim. I SP3 zintegruje.

A wersję tego Acronica to jaką wybrać?

Ja mam wersję Personal z Chipa. Inne są płatne (o ile nie wszystkie). Możesz też spróbować innych aplikacji, np. DriveImage XML…

Hmm… ten będzie dobry

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1721&Acronis+True+Image+Home+11+Build+8082+PL

?

Czy szukać jakiejś bardziej rozbudowanej? Da radę nim zrobić to o czym pisałeś?

Płatne - Ghost

Darmowe - Ping, G4L

Ghost CD, od Symnteca mam, Ping, G4L… po co mi… mało znane. G4L, podobno coś takiego jak ten Ghost CD, ale pod linuxa. Ping, nie słyszałem.

Tak więc Ghostem zrobię lub tym co podałem link z vortalu.

sidh-mor , zrobisz czym będziesz chciał, ja tylko zarekomendowałem według mnie najlepsze tego typu programy. Osobiście preferuję PING.

Nie ważne czym zrobisz obraz, najważniejszy jest efekt w postaci backupu partycji systemowej :stuck_out_tongue:

Hej…Szukam takiego programu do zapisywania wszystkiego,co jest pisane na kompie.poczawszy od gg i innych komunikatorow,bo nie wiem kto korzysta z mojego kompa a hasla nie moge wprowadzic bo to jest komp firmowy a wiem ze korzystaja z niego inni co niepowinno byc!!prosze o pomoc …

Tego typu programy są zakazane na tym forum, więc informacji (namiarów) nie uzyskasz.

Ja spróbowałem zrobić Nortonem Ghost 2003 na nowym kompie. Efekt taki że rozwalił mi cały system i jedynym ratunkiem był format. Nie polecam starszych wersji do najnowszych komponentów.

http://hf.xable.net/ masz tu linka do różnych zbiorów