Poszykuje program email

Szukam programu do odbierania poczty email

TheBat!

Outlook

Outlook Express

Opera (wbudowany w przeglądarkę, bardzo wygodne)

który jest najbardziej godny polecenia !

Ja osobiście mogę polecić prostego w konfiguracji i obsłudze Mozilla Thunderbird.

Można też użyć rozszerzenia do FF do powiadamiania o poczcie.

rozumiem a czy warto pozostawic włączoną opcje pozostawiania wiadomości na serwerze !

Tak i Nie. 50/50

Niechcący skasowanie emaila w kliencie, bo błędnie może oznaczyć go jako spam. I skasujesz go odruchowo z innymi.

Na serwerze go będziesz miał.

Masa wiadomości na serwerze i ich ciągłe czasowe kasowanie.

a też miałem problem tego typu że gdy jakąś wiadomość miałem w folderze spam to mi nie pobierał tych wiadomości na komputer choć spamem nie były cóż zrobić

Tak też bywa.

Odznaczenie jako nie spam nic nie daje, to trzeba to przeżyć i z czasu wchodzić na pocztę na serwerze. :slight_smile:

A słyszeliście o czymś takim jak IMAP? Czasem się przydaje :wink:

Konfigurujecie pocztę przez IMAP, a nie POP3, włączacie dostępność wiadomości w trybie offline i gotowe. Macie wszystkie wiadomości u siebie na kompie i na serwerze. Przychodzi jakaś wiadomość jako spam to też jak macie u siebie na komputerze - w folderze spam. Odznaczanie, że to nie spam u siebie i na serwerze też wraca ta wiadomość do katalogu Odebrane. Usuwacie wiadomość z komputera, to ona również automatycznie usuwa się z serwera (dla niektórych to wada, dla innych zaleta - ja jestem w tej drugiej grupie)

Andrzej695 , nazwij temat konkretnie. Skoro piszesz w dziale Poszukuję, to po co powielasz zbędne informacje?

Andrzej695 , Opera Mail. Od razu masz szybką i bezpieczną przeglądarkę stron www i klienta poczty, nawet i serwer

http://www.dobreprogramy.pl/Opera,Progr … 12614.html